Ajutooooooooooooooor!!!!! Detin un receiver Dolce HD PVR cu hard disc incorporat ,am schimbat hdd original-500gb cu unul mai mic de capacitate-250gb si am facut o greseala formatind hdd-ul original fara sa salvez datele de pe el .Acum cu hdd-250 incorporat nu mai reusesc sa fac receiverul sa imi recepteze semnalul ,am dat factory reset la receiver si am initializat configurarea totul ok pina cind ajung la imaginea cu semnal antena cu lacatelul deblocat dar fara semnal disponibil si nu pot sa termin configurarea . Cind am deconectat receiverul inainte de a schimba hdd aveam semnal si vedeam tote programele ok,deci nu e problema de antena satelit ca nu am umblat la ea deloc.Ce as putea face in aceasta situatie ,mai este vreo rezolvare ! Probleme neclare> 1.Hdd-ul 250gb trebuia sa il formatez inainte si daca da in ce format Fat 32 sau NTFS ? 2.Erau salvate date pe hdd importante pentru boot sau memoria hdd e folosit numai pt inregistrat pvr? Multumesc anticipat pentru un eventual raspuns,sunt disperat!!!! Help!