Thanks Thanks:  7
Likes Likes:  7
Dislikes Dislikes:  0
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Database erorr

  1. #16
    Golden Member dingo31's Avatar
    Join Date
    13 Mar 2011
    Location
    Constanta
    Posts
    1,339
    Mentioned
    45 Post(s)
    Rep Power
    69

    Default

    @SatHunter
    Curios! Tu insulti si certi useri apoi tot tu te plangi ...
    Cine nu te-a lasat sa-ti "exprimi punctul de vedere"?

  2. #17
    Standard RSP member khalifa's Avatar
    Join Date
    19 Feb 2014
    Location
    Oradea
    Posts
    120
    Mentioned
    1 Post(s)
    Rep Power
    38

    Default

    si de ce nu rezolvam "problema" in privat , de ce nu a-ti raspuns la mesajul meu privat si continuati cu provocarile la adresa mea pe diferite topicuri. ALOOO CE AVETI CU MINE ?

    ---------- Post added at 10:02 ---------- Previous post was at 09:19 ----------

    replica mea de alaltaieri seara pentru dumneata a fost "selectat" pentru moderare dar nu a aparut pe site nici pana azi....va rog hai sa rezolvam in privat si sa terminam odata cu acest subiect.
    Oradea , Dish 0,8/1/1,2-KU___ 1.5m-C Band

  3. #18
    Standard RSP member iosif's Avatar
    Join Date
    12 Aug 2007
    Location
    Timis
    Posts
    142
    Mentioned
    19 Post(s)
    Rep Power
    64

    Default

    [QUOTE=SatHunter;279294]

    Nu e mai bine sa fim calmi, si chiar daca punctul meu de vedere nu e neaparat aprobat, nu trebuie sa ne suparam.
    Fiecare are timpul lui liber sa testeze, receptioneze, decodeze, si daca crede ca a aflat ceva, se discuta pe forum calm, si se cer sfaturi.
    Un user care era de prin tarile Saharei, si era poposit pe meleagurile Mioritei, voia sa primeasca imediat rezolvarea la unele programe de interes pentru el, si cum nu au venit cum voia, a catalogat forumul ca e cu stil Balcanic, si a plecat de pe forum.
    In ale receptiei pe acest forum sunt useri care au ani multi de cunostinte satelitare, si nu inseamna ca daca cineva de putin timp a descoperit receptia are numai el dreptate.

    Un forum are viata lunga unde USERI se inteleg si dau intaietate unul altuia.

    Spor la reptie IOSIF.
    DM 920 UHD, Emme Esse 1,25, TBS 5520, 5590, 5927.

  4. #19
    Standard RSP member marsel90's Avatar
    Join Date
    11 Sep 2007
    Location
    --------
    Posts
    485
    Mentioned
    10 Post(s)
    Rep Power
    69

    Default

    Aici se baneaza userii cam usor!!!
    Se sterg imediat postarile care deranjeaza, sa arate cine are muschiul mai mare, ca li se permite... Pana o sa-i caut !!

  5. #20
    Standard RSP member khalifa's Avatar
    Join Date
    19 Feb 2014
    Location
    Oradea
    Posts
    120
    Mentioned
    1 Post(s)
    Rep Power
    38

    Default

    Da asa e ! se leaga de tine fara nici-un motiv intemeiat , dar cand ceri o explicatie pentru faptele lor se ascund.
    Oradea , Dish 0,8/1/1,2-KU___ 1.5m-C Band

  6. #21
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,512
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Educatia se face in general acasa, aici nu avem timp de lectii de buna purtare.

    De exemplu @marsel90 scrie asta cu rea credinta si asteapta sa vada daca iese mare scandal, asa e el obisnuit de pe RDI!
    Culmea e ca imi da telefon sa ma anunte ca a postat, sa nu ii sterg cumva postul.

    Nu banam pe nimeni nejustificat, poti numara pe degetele de la o mana userii banati in ultimii 7 ani (nu vorbim de spammeri).
    A fost banat justificat si am facut o concesie, considerand ca e prima greseala si nu are experienta pe forumuri.
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  7. #22
    Standard RSP member marsel90's Avatar
    Join Date
    11 Sep 2007
    Location
    --------
    Posts
    485
    Mentioned
    10 Post(s)
    Rep Power
    69

    Default

    Asa e... stati voi cuminti si cu frica in sange ca va ameninta unu si nu ii luati drepturile !! O sa-i dati forumul singurei... de frica, ca va cauta si va santajeaza !!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •