Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Results 1 to 3 of 3

Thread: Probleme rescriere plugin

  1. #1
    Member Visitor
    Join Date
    07 Jan 2015
    Location
    Bucharest
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Probleme rescriere plugin

    .Salutare. Intampin urmatoarea problema. La un amiko a4 combo dupa o resetare din fabrica nu mai reusesc sa introduc folderul plugin. Prin stick imi da ca se face update dar nu se intampla nimic ( fisierele scrise imi apar cu 0 kb). Incerc sa le transfer manual si cu winscp dar imi da eroare cand incerc sa tranfer fisierele (in storage si root merg copiate ,nu merg in var). Daca incerc sa intru pe box prin lista fiere,folderul este acolo doar ca la accesare imi scie "a aparut o eroare la accesarea pachetului" (deoarece fisierele sunt copiate cu 0 kb). Oscamul am reusit sa il instalez de pe stick dar este inutil fara fisierele copiate in var. Tin sa metionez ca am doua boxuri identice. La unul merge fara probleme iar la celalalt nu vrea sub nici o forma in nici una din variante. Prin reset la valorile din fabrica am aceasi problema. Ma poate ajuta cineva cu un sfat ? Va multumesc.

  2. #2
    Standard RSP member gladix's Avatar
    Join Date
    05 Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    265
    Mentioned
    5 Post(s)
    Rep Power
    61

    Default

    rescrie o imagine mai veche,eventual cea stock cu care a venit[daca ai pastrat-o undeva]

  3. #3
    Standard RSP member
    Join Date
    10 Nov 2009
    Posts
    202
    Mentioned
    2 Post(s)
    Rep Power
    54

    Default

    Ce versiune soft ai?Dupa o resetare din fabrica ar trebui sa apara folderul plugin.Incearca ce a scris @gladix,pune alt soft,eu folosesc 1.0.39.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •