Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Results 1 to 3 of 3

Thread: Daca PSD trece in opozitie, cine plateste "cadourile otravite" ?

  1. #1
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,511
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default Daca PSD trece in opozitie, cine plateste "cadourile otravite" ?

    Am un amic grec stabilit in Romania (cu nevasta romanca), era "de dreapta" pana sa descopere ca "PSD ajuta".
    A fost "ajutat" si s-a descurcat binisor.

    M-a "pus la colt" cu teoria Soros, deci era convins ca Macedonia se "bate" cu Grecia pt ca si-a bagat Soros coda!
    Si atunci am "descoperit" intr-un dialog cu el, ca Soros era tap ispasitor in Romania, Ungaria, Grecia, Israle, SUA etc.

    Si il intreb pe grec, daca Soros e asa de rau cum e cu rusii, raspunde: sunt buni ! Ne vor binele!

    A fost o paranteza, de 3 ani amicul imi explica mecanismul prin care Romania se va duce in cap pe modelul Greciei!

    El spune simplu, toti vin si promit dar NU EXISTA BANI!
    FInalul, PREVIZIBIL!


    PS:
    Aseara la tv era invitat in emisiune, papagalul perfect, candidatul hotilor la Cotroceni.
    Joaca periodic roluri, ultimul a fost la iuroparlamentarele precedente, era victima!
    Joaca rolul prostului perfect, al imbecilului !
    Sa nu uit, e pamflet, pot si eu daca ala candideaza la inalta functie in stat in rol de imbecil!
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  2. #2
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,511
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Nu a comentat nimeni postul de mai sus.
    E din august!
    Grecul avea dreptate!
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  3. #3
    Standard RSP member
    Join Date
    09 Feb 2008
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    760
    Mentioned
    15 Post(s)
    Rep Power
    66

    Default

    Lasa-l buei pe grec in ignoranta lui. De cand sunt grecii etalon ? Sa fim seriosi. Sunt norocosi ptr ca au o tara frumoasa cu o istorie superba. Dar atat. Sunt cea mai lenesa si ignoranta natiune pe care o cunosc. Din Europa, evident. Sau, poate, imediat dupa noi. Grecii joaca la doua capete tot timpul ! Istoria a demonstrat de foarte mult timp treaba asta. Grecii s-au dus in cap ptr ca....fura prea mult de la stat. Simplu ! Si cred ca in Romania fac exact la fel, avand in vedere nivelul nostru de coruptie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •