Thanks Thanks:  11
Likes Likes:  15
Dislikes Dislikes:  0
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Waze - sau cum sa scapi de Radar !

  1. #31
    Standard RSP member
    Join Date
    27 Dec 2007
    Posts
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    60

    Default

    Quote Originally Posted by michael86 View Post
    ... dar nush de ce incinge telu' in draqi , o sa incerc si pe altu' .
    Si eu am observat ca se incinge telefonul foarte tare cind folosesc WAZE pe el.

  2. #32
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,499
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Harta Waze a fost actualizată cu modificările hărții pană la 10 iunie 2014, ora 08:32.

    Această nouă actualizare vine după o perioadă de peste 2 săptămani de cand harta nu a mai fost actualizată, timp in care au s-a realizat un upgrade important la infrastructura de hărți, printre altele implementandu-se noul sistem de repere (puncte de interes).
    A fost macel cu radarele la acest sfarsit de saptamana.
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  3. #33
    Standard RSP member
    Join Date
    23 Nov 2007
    Posts
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    60

    Default

    Sunt happy ca @zildan ii face "reclama", pot spune că merită.
    Recent l-am folosit ceva mai intens si sa stiti că merită, oricum il am de mai bine de 2 ani cand nu era asa popular. Pe langa stiutele avantaje cu locația radarelor, e printre putinele (daca nu singurul )programe care mi-a dat timpul de "arrival" cat se poate de precis, in toleranta de 15 min si asta la distante mari peste 600 km. Sa stiti ca stie sa isi schimbe ruta in functie de trafic.
    Pentru cei care sunt curiosi daca merge "offline" pot sa confirm ca merge. In momentul in care iti faci ruta se va descărca offline o zonă de vreo 500 metri in stanga si in dreapta traseului pană la destinație. Problema apare doar in momentul in care te abaţi de la rută, dar poti vedea daca te intorci inapoi la rută, altfel doar "zbori".
    Drumuri blocate o sa ai puţine sau deloc deoarece hărțile sunt "live" atata timp cat ai net, si sunt slabe sanse sa se inchidă drumurile, după ce rămai fara net.
    Acum am mers cu el pană in Bosnia din Cj si de la iesirea din tara am mers offline ca nu am lăsat netul in roaming si am ajuns exact la 5 min fata de ce a estimat la plecare, cu ceva opriri de cafea dar atat.
    Pentru cei ce se plang ca se incinge telefonul pot zice ca al meu a rezistat ok tot drumul, nu sa incins excesiv, a fost cald intr-adevar, dar nu mai cald ca la un joc. Am un HTC sensation.
    Baftă si drumuri bune.

  4. #34
    Super Moderator tutri's Avatar
    Join Date
    19 Aug 2011
    Location
    UTC+13
    Posts
    1,065
    Mentioned
    3 Post(s)
    Rep Power
    57

    Default

    A fost dezastru si prin ardeal, insa nicio raportare. Noroc cu cei care ne atentionau cu farurile.
    Chiar in acel weekend plecam din tara, via Oradea, am facut 4 raportari via Waze, am primit vre-o 30 de "Thanks"uri. Se pare ca sunt multi utilizatori comozi, care nu raporteaza.
    muta sobolanu` de aici

  5. #35
    konstantine's Avatar
    Join Date
    18 Apr 2008
    Location
    Sudul României
    Posts
    2,304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Aia care se logheaza cu contu' de "facepook" dau thanks,ca waze n-are like.
    Si nu raporteaza ca "nu e spam" :-)
    Citat din Cătălin Ștefan:
    "M-am săturat să-mping apa la deal"
    http://technomitclima.ro/

  6. #36
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,499
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Ba are !
    Itzi apare mesajul cu obstacolul si itzi cere sa itzi dai cu parerea.
    Poti sa ignori, sa dai multumesc sau sa infirmi prezenta !
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  7. #37
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,499
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Harta Waze a fost actualizată cu modificările hărții pană la 29 iunie 2014, ora 15:58. Această nouă actualizare vine după o perioadă de peste 2 săptămani de cand harta nu a mai fost actualizată, timp in care au s-a realizat un upgrade important la infrastructura de hărți, printre altele implementandu-se noul sistem de repere (puncte de interes).
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •