Thanks Thanks:  101
Likes Likes:  210
Dislikes Dislikes:  1
Page 12 of 63 FirstFirst ... 289101112131415162262 ... LastLast
Results 166 to 180 of 940

Thread: Digi TV...

  1. #166
    Super Member lucrad's Avatar
    Join Date
    02 Aug 2007
    Posts
    315
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    64

    Default Re: D I G I

    Perfect de acord cu tine!Doar RockTV regret ca nu-l mai pot vedea din SkyItalia,am mai gasit ceva pe 28 est dar slabut.....superzeama pe langa cel italienesc.L-am intrebat si pe turcu de acest canal ,daca nu-i pe net....si mi-a zis ca de cand e in nds ...pauza.
    Asa ca eu votez cu un canal de full metal la DigiTV sau la oricare dth romanesc.

  2. #167
    Standard RSP member superzeama's Avatar
    Join Date
    08 Apr 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Angry Re: D I G I

    Quote Originally Posted by lucrad View Post
    Perfect de acord cu tine!Doar RockTV regret ca nu-l mai pot vedea din SkyItalia,am mai gasit ceva pe 28 est dar slabut.....superzeama pe langa cel italienesc.L-am intrebat si pe turcu de acest canal ,daca nu-i pe net....si mi-a zis ca de cand e in nds ...pauza.
    Asa ca eu votez cu un canal de full metal la DigiTV sau la oricare dth romanesc.
    Chiar crezi ca va baga Digi sau alt dth romanesc un canal full metal?Toate sint conduse de manelisti...ce i-ar costa ca in loc de videoclipuri cu bamby candy timberlache sau tiganii aia cu palarii mari(music max) sa bage metal?Totul sta in mentalitatea "managerului"..
    SS2,Soleron

  3. #168
    Membru de onoare
    Join Date
    08 Apr 2007
    Posts
    6,796
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    108

    Default Re: D I G I

    Quote Originally Posted by bibbicu View Post
    Jura tu .... ca a retras Humax 2! Eu am Humax 2 de o luna si urmeaza o surpriza placuta posesorilor de Humax......
    Nu stiu pe unde ai gasit,dar eu nu am mai vazut.Chiar i-am recomandat unui prieten care a cautat si unul dublu.Bineinteles ca nu a gasit decat conserve simple.
    Cat despre surpriza eu unul nu mai cred.Am luat teapa ca mi-am cumparat un Humax acum 1 an si 3 luni deoarece se zvonise ca se dau 2 pe abonament.Mai stau vre-o 5 ani pana va apare surpriza.Culmea e ca si pe asta a trebuit sa fac contract pe 2 ani.Tzeapa.Asa-i daca asculti de unul si altul care zvoneste tot felul de aberatii pe forumuri.
    La SportKlub nu ma incalzeste cu nimic campionatul din Germania.In stilul asta vor mai apare canale de fotbal (nu sport) care sa mai transmita unul campionatul Portugaliei,altul campionatul Cehiei,altul campionatul Frantei,etc.Eu unul nu mai uit si nici nu ma voi uita niciodata la vre-un meci din Budesliga,am altceva mai bun de facut.Iar la MusicMax se uita poate doar vorbitorii de limba maghiara.Il stiu foarte bine ca doar e in acelasi pachet cu Minimax-ul copilului si l-am urmarit ani de zile.Aceleasi melodii iar calitatea video si audio lasa mult de dorit.
    Mai bine realocau banda pentru celelalte canale decat sa introduca canale de 2 lei si poate se vedea mai bine si pe Echosmart.
    Daca tot nu au mai schimbat cheile poate ar trebui sa mai asculte si ei de parerea noilor "abonati".

  4. #169
    Member Beginner potel's Avatar
    Join Date
    27 Feb 2007
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Thumbs up Re: D I G I

    Quote Originally Posted by zmeura View Post
    Daca tot nu au mai schimbat cheile poate ar trebui sa mai asculte si ei de parerea noilor "abonati".
    Le zici bine, zmeura!

  5. #170
    Standard RSP member dyngo's Avatar
    Join Date
    13 Feb 2007
    Posts
    527
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    66

    Default Re: D I G I

    De vreo ore s-a lasat seara pe la gigi...
    Daca are sineva vreo veste... astept PM
    Respect

  6. #171
    Super Member painluck's Avatar
    Join Date
    08 Feb 2007
    Posts
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: D I G I

    da intradevar sa lasat intuneric sa vdem poate o aparea ceva

  7. #172
    Standard RSP member eugennico's Avatar
    Join Date
    03 Feb 2007
    Location
    OLT
    Posts
    252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    64

    Default Re: D I G I

    DIGITV GO TO AC6 Pauza cateva zile..............

  8. #173
    RSP - Team dan2000's Avatar
    Join Date
    28 Feb 2007
    Location
    roma
    Posts
    749
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    67

    Default Re: D I G I

    mosc-ul inca rezista ... sa vedem pana cand . care mai aveti inca ac3 mai merg? eu sunt la munca si nu pot proba

  9. #174
    Member Visitor
    Join Date
    25 Feb 2007
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: D I G I

    La mine una e AC5 si alta AC6, merg amandoua.
    Last edited by tybycus; 28-11-07 at 18:51.

  10. #175
    RSP - Team dan2000's Avatar
    Join Date
    28 Feb 2007
    Location
    roma
    Posts
    749
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    67

    Default Re: D I G I

    vezi man ca asa am patit si eu , am lasato in gbox putin timp de frica ca o busesc si a facuto ac5 , am mai bagato odata si dupa 10 min e ac6. unii zic ca trece si cu evo dar eu am una de 3 saptamani in dm si nu a trecut , sunt curios daca a facut au la key .

  11. #176
    Super Member Beginner fpaliuc's Avatar
    Join Date
    25 May 2007
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: D I G I

    Ultimul post al rasuflatului de Fanta:

    "Ce fac marii hackeri romani ? Nu ma misca ? Modificare minora adusa de Digi Tv si deja s-a facut intuneric ?
    Unde sunt megahackeri ?

    Sincer , modificare ridicol de mica adusa de Digi TV....chiar ma dezamagiti

    Mai vreti sa spargeti si nagra 3 "

  12. #177
    Standard RSP member
    Join Date
    06 Mar 2007
    Posts
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    63

    Default Re: D I G I

    @fpaliuc,nu prea te inteleg,ce vrei sa zici de acei maestrii care se straduesc sa ne dea lumina,vad ca tu sti numai sa critici,esti cumva de la Digi,eu consider sa fi mai modest.
    un simplu user

  13. #178
    Super Member Beginner fpaliuc's Avatar
    Join Date
    25 May 2007
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: D I G I

    Daca citesti cu atentie, o sa observi ca exista o nota de ironie la adresa rasuflatului ..... Deci, departe de mine ideea de a-i tine hangul.

    Quote Originally Posted by fane0b View Post
    @fpaliuc,nu prea te inteleg,ce vrei sa zici de acei maestrii care se straduesc sa ne dea lumina,vad ca tu sti numai sa critici,esti cumva de la Digi,eu consider sa fi mai modest.
    un simplu user

  14. #179
    Standard RSP member cniky's Avatar
    Join Date
    14 Sep 2007
    Posts
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: D I G I

    @fane0b poate nu ai citit cu atentie intregul post anterior, @fpaliuc a reprodus ce spunea `Fanta` probabil pe RDI.

  15. #180
    Super Member Beginner fpaliuc's Avatar
    Join Date
    25 May 2007
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: D I G I

    Exact. Probabil ca acum, mega-rasuflatul ala se gudura la picioarele stapanului si da din coada ... Sa speram ca va fi pentru foarte scurt timp.

    Quote Originally Posted by cniky View Post
    @fane0b poate nu ai citit cu atentie intregul post anterior, @fpaliuc a reprodus ce spunea `Fanta` probabil pe RDI.

Page 12 of 63 FirstFirst ... 289101112131415162262 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •