Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Results 1 to 2 of 2

Thread: Camera sony!

  1. #1
    Standard RSP member djczefre's Avatar
    Join Date
    08 Oct 2010
    Posts
    277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    51

    Default Camera sony!

    Salut!
    Vreau sa-mi cumpar o camera video pt filmari . Ce vreau sa va intreb de la voi! Inainte de a cumpara va rog sa ma indrumati , la ce trebuie sa am grija cu aceasta model, Daca stie cineva mai multe despre camerele sony, care este punctul lor mai slab etc. IL rog foarte frumos sa -mi dea sfaturi. Modelul este sony Hvr-HD 1000e.
    Pt mine sunt foarte multi banii astia , si nu a-si vrea sa trag mare tapa cu asta. Va rog din suflet ajutati ,daca aveti experiente in domeniul asta . A-si vrea sa folosesc la filmari botezuzuri, logodne si nunti! De fapt inceput vrea sa fie. Da asta e alta mancre de peste!
    Ori cum multumesc ca ai citit topicul!!

  2. #2
    RSP - TEAM horatyu's Avatar
    Join Date
    16 Aug 2007
    Location
    SIBIU
    Posts
    5,752
    Mentioned
    63 Post(s)
    Rep Power
    113

    Default

    Eu cred ca nu e bine sa dam sfaturi si apoi sa ne acuzi ca nu ti-a iesit afacerea

    Firma Sony isi pastraza renumele in multe , deci cred ca nu o sa isi dea seama cei la care tu filmezi daca e camera Sony sau alta camera decat daca vad ca scrie pe camera asta .
    Parerea mea e ca s-ar putea sa iti mearga din plin sau din contra un esec frumos , este o loterie cu botezuri , nunti ..etc, tine mai mult de reclama si comunicare foarta buna cu beneficiari plus ca trebuie sa dai dovada de profesionalism( ma refer la faptul ca daca tu filmezi aiurea pe la nunta si nu prinzi momente importante pentru ei o sa iti faca reclama proasta si se duce de rapa totul )

    Nu uita ca te pot reclama la protectia consumatorului daca nu sunt multumiti de prestatie , pentru ca ma gandesc ca faci asta in mod legal, cu firma si chitanta ca daca nu e si mai roz problema.

    Din partea mea iti doresc succes si multa inspiratie sa iti faci reclama buna si sa iti infloreasca afacerea si sa iti scoti banii in mai putin de 2-3 luni.
    LA TOTI NI-I GREU, DAR NU LA FEL
    "SGU Stargate Universe"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •