Thanks Thanks:  68
Likes Likes:  709
Dislikes Dislikes:  1
Page 33 of 33 FirstFirst ... 232930313233
Results 481 to 485 of 485

Thread: Cafeneaua RSP

none
    Mentioned
    24 Post(s)

@Victor64 cine te-a pus la "punct" aici?
    ^^^^
    bafta

Golden Member dingo31's Avatar
    Mentioned
    34 Post(s)

Quote Originally Posted by Victor64 View Post
    Salut,

Trebuie sa recunosc ca imi place acest loc: Cafeneaua RSP. Cafeaua, o beau, calda, nu fierbinte, cu zahar. Nu sunt un mare sau fin cunoscator al cafelei, dar imi place. Asa cum imi place acest hobby, numit receptia TV/Radio. Fac parte dintre cei care au acest hobby din pura placere si satisfactie de a invata de la altii si altceva decat propria profesie.
    Sper ca m-am exprimat bine. Pe de alta parte am invatat ca in ultimii ani, modestia, bunul simt sunt privite ca defecte si subiecte de ironie. Mai mult, sunt calit bine si nu ma impresioneaza orgoliile ieftine ale nimanui. Am avut experienta, atat profesionala cat si legata de diverse hobby-uri, ca in Romania, oamenii isi exprima frustarile personale, profesionale, cu orice ocazie, si chiar stiu ce spun, avand experienta a catorva forumuri si a unei experiente universitare bogate. Lucrurile astea chiar nu ma mai impresioneaza si nu-mi provoaca nici emotii si nici transpiratii. Pentru ca aici sau aiurea vorbim DOAR de un hobby.
    Ce ma deranjeaza este stilul balcanic, romanesc de ce nu, de a pune oamenii la punct. Asta ma determina sa renunt la orice comunicare si la orice punct de vedere pe forumurile romanesti. Si asta ar trebui sa dea de gandit moderatorilor. Gandurile mele sunt scrise in graba, de la locul meu de munca, 24/7, intr-o pauza. Si nici nu se vor mai repeta.
    Weekend placut !
    Ai intervenit pentru ajutor și ai primit tot sprijinul, chiar dacă ai postat pe un topic de lângă subiect și acum țipi ….în grabă, intr-o pauză, că….etc. Dacă munca extenuantă “24/7 nu te lasă altfel….nu-ți refula frustrările aici! Ce îi dai cu stilul balcanic? Și pe cine ameninți că renunți la forumurile romanești? Bye, tratează-ți complexele în alta parte

Weekend la fel de plăcut

Old Member mondo's Avatar
    Mentioned
    26 Post(s)

Ce ma deranjeaza este stilul balcanic, romanesc de ce nu, de a pune oamenii la punct. Asta ma determina sa renunt la orice comunicare si la orice punct de vedere pe forumurile romanesti. Si asta ar trebui sa dea de gandit moderatorilor.
    Interesant. Poti sa dezvolti?

Standard RSP member gladix's Avatar
    Mentioned
    2 Post(s)

Salut,

Trebuie sa recunosc ca imi place acest loc: Cafeneaua RSP. Cafeaua, o beau, calda, nu fierbinte, cu zahar. Nu sunt un mare sau fin cunoscator al cafelei, dar imi place. Asa cum imi place acest hobby, numit receptia TV/Radio. Fac parte dintre cei care au acest hobby din pura placere si satisfactie de a invata de la altii si altceva decat propria profesie.
    Sper ca m-am exprimat bine. Pe de alta parte am invatat ca in ultimii ani, modestia, bunul simt sunt privite ca defecte si subiecte de ironie. Mai mult, sunt calit bine si nu ma impresioneaza orgoliile ieftine ale nimanui. Am avut experienta, atat profesionala cat si legata de diverse hobby-uri, ca in Romania, oamenii isi exprima frustarile personale, profesionale, cu orice ocazie, si chiar stiu ce spun, avand experienta a catorva forumuri si a unei experiente universitare bogate. Lucrurile astea chiar nu ma mai impresioneaza si nu-mi provoaca nici emotii si nici transpiratii. Pentru ca aici sau aiurea vorbim DOAR de un hobby.
    Ce ma deranjeaza este stilul balcanic, romanesc de ce nu, de a pune oamenii la punct. Asta ma determina sa renunt la orice comunicare si la orice punct de vedere pe forumurile romanesti. Si asta ar trebui sa dea de gandit moderatorilor. Gandurile mele sunt scrise in graba, de la locul meu de munca, 24/7, intr-o pauza. Si nici nu se vor mai repeta.
    Weekend placut !
    macron,merkel,trump,putin,care siunteti sub pseudonimul asta,doar voi lucrati 24/7 pentru binele nostru,nu?

RSP - TEAM horatyu's Avatar
    Mentioned
    50 Post(s)

Toată iarna a fost vreme de primăvară și acum primăvara este vreme de iarnă.

A venit iarna la Sibiu. Astăzi de dimineață așa îmi arata mașina.
    LA TOTI NI GREU
    "SGU Stargate Universe"

Page 33 of 33 FirstFirst ... 232930313233