PDA

View Full Version : E clar...



dark7
29-04-09, 14:04
Da, acum e foarte clar...Razvan Lucescu e noul antrenor al nationalei de footbal a Romaniei...Cred ca e si cea mai buna alegere ...Multa bafta!

delta2k2
29-04-09, 17:15
Daca reuseste sa razbata prin toata mocirla in care a ajuns fotbalul la noi , poate reuseste ceva.

.

Einstein
29-04-09, 22:02
Prost moment si-a ales! Ca sa fi un antrenor bun nu trebuie sa te cheme Lucescu! :D

shadowman
29-04-09, 22:39
Respecte!
Nu stiu daca e cea mai buna alegere insa vom vedea.Singurul avantaj,daca pot sa-l numesc asa,e ca vom avea un antrenor care la randul lui are alt"antrenor"sau hai sa-i spun consilier.Da e vorba de tatal sau Mircea Lucescu,care vrem nu vrem a facut ceva pe unde a fost.Adica a antrenat.
Rezultatele se vor vedea in timp.Sper ca vom avea sau cei abilitati vor avea rabdarea sa astepte.
Oricum scopul e clar,reconstructie din miscare a Nationalei.
Mai erau de recomandat cativa antrenori.Dar nu depinde de mine.
Si adevarul e ca degeaba ai antrenor,daca nu ai si jucatori.Iar la ce jucatori are acum Romania....inganfati,mistocari,si sa nu mai zic altceva.
E adevarat ca si cei din "generatia de aur"aveau fitele lor,insa raspunderea era raspundere,jocul era joc si distractia era...dupa toate astea.
Nu pot decat sa urez bafta lui Razvan.Bafta Romania!
Vom trai si vom vedea.Oricum...adio Africa de Sud!
Bafta!

zmeura
29-04-09, 23:47
Cea mai buna alegere era taica-su.Inafara de taica-su urmatoarea alegere era intradevar el,nu aveai ce alt antrenor sa pui.Nu are cine stie ce rezultate dar pare ca il duce capul si e in stare sa construiasaca o echipa din nimic,altfel nu vad ce alt antrenor roman am fi gasit,iar unul strain nu venea in situatia data.Chiar nu avem cu cine sa facem echipa si e nevoie de cineva care sa reuseasca sa-i aseze in teren,macar,ca acum sunt ca oile.

delta2k2
30-04-09, 00:07
Cea mai buna alegere era taica-su .... dar pare ca il duce capul si e in stare sa construiasaca o echipa din nimic

Bine spus. O echipă de nimic. Recunosc că sunt răutacios , dar am avut aşteptări mai mari de la naţionala Romaniei.

.