PDA

View Full Version : Ce parere aveti????



zappa
04-07-07, 11:30
Stiu ca nu e bine sa razi de altii...stiu ca nu e bine ce fac....stiu ca n-ar trebui sa dau linkuri de pe rdi......dar totusi...nu m-am putut abtine!!!!
Poate nu ati vazut ce a postat cineva acolo:

http://www.rdi-board.com/showthread.php?t=51524

Inca nu ma pot opri din ras!!!!!!

Turku
04-07-07, 15:43
Pai asa merge afacerile pe RDI daca ai sora mai mare sau mai mica de varsta iti dau toti detali si ajutor.Eu le-as oferi 2 frati daca vor.Dar asta daca sant ei pe invers.

zappa
04-07-07, 16:14
Si daca ai fi din aia pe forum? Ce te faci atunci????

-minus
04-07-07, 18:36
Super tare!! se pare mai nou ca de cand au inceput cu invazia satelitilor in casele oamenilor majoritatea devin experti notorii peste noapte si pun niste intrebari de te doare capul,asta e,multi au auzit de sharing dar ce anume e sau la ce foloseste putini stiu......

laleauaneagra
04-07-07, 18:47
din astea va pot da in fiecare zi adica faza zilei dar sa nu uitam ca sant uni dintre noi care posteaza acolo asta nu ca asa avea ceva in potriva doamne fereste dar dupa ce sant luati la misto de catre experti RDI vin si cer ajutor aici ce a ce nu e corect si ferplay eu de cand am postat primul post aici rdi doar il trec in revista ptr amuzament.parerea mea

-minus
04-07-07, 18:49
din astea va pot da in fiecare zi adica faza zilei dar sa nu uitam ca sant uni dintre noi care posteaza acolo asta nu ca asa avea ceva in potriva doamne fereste dar dupa ce sant luati la misto de catre experti RDI vin si cer ajutor aici ce a ce nu e corect si ferplay eu de cand am postat primul post aici rdi doar il trec in revista ptr amuzament.parerea mea

Absolut corect! si eu procedez la fel!

Turku
05-07-07, 03:22
Eu unul nu sant expert pentru nimeni si nici altul pentru mine,important este sa fie prietenie si sa ne ajutam care cum putem si cu ce am invatat de la alti.Parerea mea cam asta este.Multi mau ajutat de aici din forum cu ce au putut,dar si eu la randul meu am ajutat pe alti si voi ajuta incontinuare cu ce am invatat de la cei care mau invatat si chiar din cunostintele mele.Ceea ce postez aici nu postez si in alta parte.Nu imi place.
Cu mult respect baieti ,eu zic sa ai lasam inpace pe cei de la RDI ca este mai bine aici la noi pe forum.

badeaghio
09-07-07, 11:58
orice "gogu" are satelit acum.

forumurile sunt o sursa de inspiratie, cred eu.
ca se formeaza prietenii, asta e altceva, dar totusi, una e sa bagi emoticoane si una e sa mergi la o bere cu gasca.

Asta inseamna ca unii useri de pe forum chiar merita navete de bere (intregi :) ) din cand in cand pentru mainile de ajutor pe care ni le dau. userii astia merita toata stima. fac asta din placere, spre deosebire de altii, care "fura" de pe ici de pe colo numai pentru ei :comp:

-minus
09-07-07, 16:45
orice "gogu" are satelit acum.

forumurile sunt o sursa de inspiratie, cred eu.
ca se formeaza prietenii, asta e altceva, dar totusi, una e sa bagi emoticoane si una e sa mergi la o bere cu gasca.

Asta inseamna ca unii useri de pe forum chiar merita navete de bere (intregi :) ) din cand in cand pentru mainile de ajutor pe care ni le dau. userii astia merita toata stima. fac asta din placere, spre deosebire de altii, care "fura" de pe ici de pe colo numai pentru ei :comp:

Daca tot ai deschis subiectul,hai sa facem o intalnire in Bucuresti sa ne si cunoastem la o bere!!
Eu deja ma cunosc cu unii membri de pe acest forum la cate o berica!!

badeaghio
09-07-07, 18:03
ajung in bucuresti abia pe 26 iulie.
daca puneti ceva la cale, ma alatur cu placere.

Sa auzim de bine