PDA

View Full Version : Noi tarife?????



cipri63
07-04-09, 21:23
Din cate am vazut azi pe Akta info, se pregateste o noua scumpire pt abonatii AKTA .In marinimia lor ,cei de la AKTA ,(datorita cresterii-taxelor-impozitelor -accizelor impuse de guvernul ultrapotent BOC)amana cu o luna scumpirea actualului abonament ,care va fi CEL ACTUAL+1LEU fara TVA incepand cu 1 mai.Bravo ,suntem mandri de voi,mai ramane "doar" sa mai bagati ceva programe in grila de baza si totul e OK !!!:clap:

mario08
08-05-09, 11:06
astazi santem in 08.05.2009 , preturile au ramas afisate tot cele vechi , atat pe site cat si in oferta de pe prg. akta info si a 2-ua

una scrie si alta este practica : ei scriu ca vor mari cu 1 ron si cand am fost sa platesc , mi sa cerut in plus 1,7roni (explicatia : pt. drepturile de autor)

"drepturi de autor" la ce ? la niste prg. care sant preluate

deci fac ce fac si tot "bata in balta" dau , ce sa-i faci asa este la noi in "Romanica"

mario08
08-05-09, 11:09
scuze nu imi functioneaza edit-ul pe proxy , au cerut in plus 1,2 roni nu 1,7 roni cat am mentionat mai jos

adica noul pret pt. ab. de baza sare de la 26,5 roni la 27,7 roni

bine inteles la aceasta data inca nespecificat nici pe site-ul lor nici la preturile ab. de pe prg. akta info