PDA

View Full Version : Sky Italia



Turku
26-06-07, 20:51
Sky Italia.
Pentru posesori de receptoare satelitare modele vechi,cele ce erau oferite cu ani in urma de catre TELE+ si Sky Italia(pina sa intre in NDS),ofera un schimb de receptoare satelitare care vor fi compatibile cu canalele PPV.Cele vechi nu mai sant active,le vine un mesaj promotional pentru a schimba receptorul.Acest schimb se face gratuit nu contra cost.

pacala68
27-06-07, 18:43
Idee : schimbi goldboxul si nu te abonezi :D

Turku
27-06-07, 19:28
Idee : schimbi goldboxul si nu te abonezi :D

abonamentul ramine stabil,nu cred ca poti vedea sky italia fara abonament,dar canalele PPV normal sant transmise prin linia telefonica care este montata de catre operatori Sky Italia.Sau o alta varianta este,asta nu mai stiu daca mai este activ acuma DREAMBOX.Cand a fost anul trecut Campionatul Mondial de Fotbal a fost un flux mare de vanzari Dreambox.Dat faptul ca se putea vedea pe acest receptor.Cum?Era de ajuns sa ai datele serverelor si intrai direct in linia PPV.Eu si acum am revista cu datele de setare a DREAMBOX.Nu este o vrajeala(cam asa pare),dar a fost publicat si in revistele cu domeniu Satelitar sau PC.

laleauaneagra
28-06-07, 07:37
abonamentul ramine stabil,nu cred ca poti vedea sky italia fara abonament,dar canalele PPV normal sant transmise prin linia telefonica care este montata de catre operatori Sky Italia.Sau o alta varianta este,asta nu mai stiu daca mai este activ acuma DREAMBOX.Cand a fost anul trecut Campionatul Mondial de Fotbal a fost un flux mare de vanzari Dreambox.Dat faptul ca se putea vedea pe acest receptor.Cum?Era de ajuns sa ai datele serverelor si intrai direct in linia PPV.Eu si acum am revista cu datele de setare a DREAMBOX.Nu este o vrajeala(cam asa pare),dar a fost publicat si in revistele cu domeniu Satelitar sau PC.

e perfect adevarat dar a fost doar pe perioada campionatului