PDA

View Full Version : Scuze!!



-minus
23-06-07, 22:29
Imi cer scuze membrilor acestui forum dar sunt prins pana peste cap cu instalarile si de aceea nu ma pot loga mai mult de 20min pe seara,orce problema veti avea nu ezitati sa o puneti intr-un topic iar in masura in care voi putea voi raspunde.
Multumesc pentru intelegere!

-minus
04-07-07, 12:31
De data asta au furat 800m cablu telefonic si am ramas fara net,pana la remedierea situatiei intru cand pot si pe unde gasesc o legatura de net,asa ca inca o data scuze!

Einstein
04-07-07, 13:35
Ai grija! Daca esti plecat toata ziua de acasa s-ar putea sa iti dea antena la "reciclare" baietii...:lol: :lol: :lol:

Sunt_Oltean74
04-07-07, 13:36
Cred ca mai au putin si va fura si pe voi

-minus
04-07-07, 18:04
Gata sa rezolvat,de sambata noaptea si pana zi nu am avut net,acum am ajuns acasa si am observat cu placere ca conexiunea la net a revenit,se pare ca autorii sunt prinsi niste pusti dornici de bani care au luat teapa cu cablul ca nu au avut cui sal vanda,dar bine ca suntem din nou impreuna asta conteaza cel mai mult!!

badeaghio
09-07-07, 12:04
De data asta au furat 800m cablu telefonic si am ramas fara net,pana la remedierea situatiei intru cand pot si pe unde gasesc o legatura de net,asa ca inca o data scuze!

800 de metri? dude, :wtf: ?

Welcome back. PS: incearca wireless dar ai grija cu antenele :gathering:

-minus
09-07-07, 16:43
800 de metri? dude, :wtf: ?

Welcome back. PS: incearca wireless dar ai grija cu antenele :gathering:

Sa rezolvat,iau prins,problema este ca sunt foarte multumit de romtelecom si nu imi vine sa renunt la ei la 17E cu tva 2,5 mega eu zic ca este beton!!

badeaghio
09-07-07, 18:01
deci tu nu te chnui cu picatu de net la RDS :agresiv:
nu stiu daca pe erdeeshi, urmeaza sa imi pun si fibra si am inteles ca o sa fie probleme cu alocarea IP'urilor.... nu stiu daca o sa mearga share'ul la dolce. cert e ca o sa incerc

zappa
12-07-07, 07:38
RDS-ul stiu ca foloseste DHCP-ul ptr alocarea IP-urilor. Asa ca s-ar putea ca de fiecare data cand te vei conecta sa ai alt IP si va trebui sa mergi la dyndns sa iti inregistrezi din nou IP-ul.