PDA

View Full Version : sunt si eu un profan



mihaitzu
26-03-09, 10:23
Stiu ca s-a mai discutat, dar din pacate nu am foarte mult timp disponibil sa rasfoiesc tot forumul, mentionez ca totusi am mai citit pe aici pe acolo.. :D
Poate cineva sa ma ajuta, va rog frumos, cu o lista de programe ce pot fi vazute cu un dm500s fara net?
Pe de alta parte, nu vreau sa par milog, dar poate cineva sa imi dea si mie o liniutza pentru un share? M-ar interesa JSC Sport si/sau sky italia. Multumesc anticipat.

vladcarama
26-03-09, 12:47
Pai spune ce sateliti receptionezi, ai motor, ce antena ai? Apoi configureaza un gbox sau cccam iti dam linie shi vei vedea JSC Sport precis, Sky it. mai necesita alte eforturi in plus... :drinks:

resofty
26-03-09, 13:14
Teoretic poti deschide aproape tot prin share....
prin chei deja foarte putine....acuma vedem ce se intampla si cu n3

mihaitzu
26-03-09, 13:17
scuze, am spus ca sunt profan... pufan, cum vrei sa spui.
deci am una bucata antena de 1,1m pe rotor, deschidere ok, adica vad majoritatea satelitilor.
ccamul il configurez eu... numai sa nu gresesc :sorry: Nu trageti in pianist. Multumesc.

mondo
26-03-09, 19:15
Poate cineva sa ma ajuta, va rog frumos, cu o lista de programe ce pot fi vazute cu un dm500s fara net?

Cu CCcam si key la zi poti vedea pe Thor-Intelsat02 (1*W) un pachet complet de programe si alte cateva programe de pe alti sateliti.



Pe de alta parte, nu vreau sa par milog, dar poate cineva sa imi dea si mie o liniutza pentru un share?

Liniutza pentru share fara internet nu se poate.

mihaitzu
27-03-09, 07:28
Am si net, intrebam pur teoretic, pentru a sti cum lucreaza mai bine dreamul.