PDA

View Full Version : BOOM in Spania?



-minus
04-06-07, 19:47
Va rog pe cei ce locuiti in Spania,nu conteaza locatia,Valencia,Madrid,Alicante,Leon,sa postati daca receptionati BOOM,sau transporderele acestuia cu ce antena si ce semnal,inclusiv locatia,va multumesc mult!!

-minus
08-06-07, 23:02
Nu a reusit nimeni sa receptioneze satelitul AMOS 4W in Spania? eu am reusit cu 1,80 in Madrid si Leon dar nu aveam receptorul de la boom,rog pe cei ce locuiesc in Spania daca au receptionat cumva satelitul AMOS 4W sa faca o cautare pe transporderele de la BOOM si sa specifice daca le-au receptionat,va multumesc anticipat!

outcast
11-06-07, 23:50
Nu a reusit nimeni sa receptioneze satelitul AMOS 4W in Spania? eu am reusit cu 1,80 in Madrid si Leon dar nu aveam receptorul de la boom,rog pe cei ce locuiesc in Spania daca au receptionat cumva satelitul AMOS 4W sa faca o cautare pe transporderele de la BOOM si sa specifice daca le-au receptionat,va multumesc anticipat!

cum sa mearga boom in spania?......
merge cu antena de 1.20 la frontiera cu franta....de la barcelona in jos e imposibil.....

-minus
12-06-07, 05:24
cum sa mearga boom in spania?......
merge cu antena de 1.20 la frontiera cu franta....de la barcelona in jos e imposibil.....

Cu antene de la 1,60 in sus merge dar vroiam o confirmare in zona litoralului mediteranean!
Incercati o scanare a lui Amos cu antene de la 1,60 in sus