PDA

View Full Version : Propunere



staric
03-02-07, 21:46
Nu am vazut pe nici un forum dar cred ca ar prinde bine dupa ATENTIE si REGULI MINIME urmatoarea DECLARATIA UNIVERSALA A DREPTURILOR OMULUI cu urmatorul continut:

Articolul 19
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii; acest drept include libertatea de a avea opinii fara imixtiune din afara, precum si libertatea de a cauta, de a primi si de a raspandi informatii si idei prin orice mijloace si independent de frontierele de stat".

-minus
03-02-07, 22:01
Nu am vazut pe nici un forum dar cred ca ar prinde bine dupa ATENTIE si REGULI MINIME urmatoarea DECLARATIA UNIVERSALA A DREPTURILOR OMULUI cu urmatorul continut:

Articolul 19
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii; acest drept include libertatea de a avea opinii fara imixtiune din afara, precum si libertatea de a cauta, de a primi si de a raspandi informatii si idei prin orice mijloace si independent de frontierele de stat". sunt total de acord,in sfirsit cineva a avut o sclipire de geniu,bine ca nu a fost pe alt forum :D bine ai venit la noi.Spaniolul :wink:

staric
04-02-07, 22:12
Apreciem faptul ca vizitati acest forum. Voi il faceti sa existe...
Deci sa-l facem,ca eu unul mam saturat sa ma inscriu pe forumuri care crapa si tot ce propun eu aicea se bazeaza pe dorinta de al vedea pe primul loc.
In primul rand ar fi bine (poate gresesc) sa incetam sa vedem paiul .... RDI-SAT. Propun sa-l consideram nu dusman ci un concurent ce trebue invins,in caz contrar mult nu rezistam.
In al doilea rand eu cred ca urgent avem nevoie de o rubrica pentru incepatori (pana la coduri si patchuri omul ajunge acasa cu o geanta cu aparatura si nu stie ce sa faca cu ea).Dati o cautare sa vedeti cate siteuri romanesti trateaza aceasta problema.Cate raspund la intrebare corect si rapid cum instalam o antena,un HH,un multifeed?

...sper ca mi-ati inteles bunele mele intentii
P.S.
Sa nu ne bazam doar pe faptul ca postam sau vom posta Keys la DTH RO, acest lucru are avantaje si dezavantaje

outcast
04-02-07, 22:54
cred ca MIMENI nu putea sintetiza mai bine ceeea ce ai spus tu.....la final ....asta e si dorinta mea ... un forum romanesc a care sa fie cel mai tare!!..nu sa fie mai tare ca rdi,care ,,, cum ai spus e ,,,doar ...un pai........................pe care il vom depasi..

-minus
04-02-07, 23:04
Apreciem faptul ca vizitati acest forum. Voi il faceti sa existe...
Deci sa-l facem,ca eu unul mam saturat sa ma inscriu pe forumuri care crapa si tot ce propun eu aicea se bazeaza pe dorinta de al vedea pe primul loc.
In primul rand ar fi bine (poate gresesc) sa incetam sa vedem paiul .... RDI-SAT. Propun sa-l consideram nu dusman ci un concurent ce trebue invins,in caz contrar mult nu rezistam.
In al doilea rand eu cred ca urgent avem nevoie de o rubrica pentru incepatori (pana la coduri si patchuri omul ajunge acasa cu o geanta cu aparatura si nu stie ce sa faca cu ea).Dati o cautare sa vedeti cate saituri romanesti trateaza aceasta problema.Cate raspund la intrebare corect si rapid cum instalam o antena,un HH,un multifeed?

...sper ca mi-ati inteles bunele mele intentii
P.S.
Sa nu ne bazam doar pe faptul ca postam sau vom posta Keys la DTH RO, acest lucru are avantaje si dezavantaje Topicul dedicat incepatorilor deja sa infiintat;coltul pufanului...
SATELITI IN ROMANIA Forum Index,cit despre pai.... el nici nu exista pentru noi,ai sa observi in timp ca majoritatea suntem de pe acel forum si am venit AICI pentru a ne exprima liber fara a ni se sterge vreun topic,deci; libertatea de exprimare e bunul cel mai de pret!Spaniolul. :wink: