PDA

View Full Version : Neintelegere



-minus
25-04-07, 14:14
/mutate de XVanish, motiv: offtopic/neintelegere

Intrebare!
la ce foloseste acest program?
Adobe acrobat reader
multumesc pentru raspunsuri

garyman
25-04-07, 15:23
auzi , este la misto intrebarea ???
Adobe Acrobat este cea mai buna solutie pentru crearea si editarea documentelor in format PDF.
mai multe aici http://www.adobe.com/

staric
25-04-07, 15:30
auzi , este la misto intrebarea ???


Aici nimeni pe nimeni nu ia la misto! Daca stii raspunzi.

E bine sa-l ai instalat in sistem pentru a vedea,edita si crea documente in format PDF

-minus
25-04-07, 15:37
auzi , este la misto intrebarea ???
Adobe Acrobat este cea mai buna solutie pentru crearea si editarea documentelor in format PDF.
mai multe aici http://www.adobe.com/

Man unii sau nascut cu cheia de 14 in mina altii cu tastatura eu fac parte din generatia nascuta cu cheia de 14 care e problema? aici pe acest forum nu ne tinem de glume,avem sectiune separata pentru asta aici;
http://sateliti.org/showthread.php?t=144&page=3
asa ca orce ti se pare tie firesc cel care minuiesti cu dexteritate tastatura pentru mine e un lucru nou,exact cum ar fi pentru tine reglarea unei monturi H-H cu multifeed 7 lnb-uri,lucru care pentru mine e usor
Orcum multumesc de raspuns.

-minus
25-04-07, 15:39
Aici nimeni pe nimeni nu ia la misto! Daca stii raspunzi.

E bine sa-l ai instalat in sistem pentru a vedea,edita si crea documente in format PDF

Multumesc Staric tocmai lam instalat ca nu puteam vedea un document,imi cerea adobe dar nu stiam ce face acum e ok! multumesc inca o data tuturor pentru raspunsuri!

XVanish
25-04-07, 21:19
Nu sariti asa pe saracu garyman ca nu cred ca are intentii rele... cu toate ca nu era sigur daca e la misto intrebarea sau nu tot a raspuns...

@garyman: spaniolul e incepator cand vine vorba de calculatoare... trebuie luat in serios (si cu indulgenta) la orice intreaba despre PC-uri... ca le are foarte bine cu satelitii aia e partea a doua... la PC-uri il ajutam noi :D O mana spala pe alta...

O seara faina tuturor!

-minus
25-04-07, 21:42
Nu sariti asa pe saracu garyman ca nu cred ca are intentii rele... cu toate ca nu era sigur daca e la misto intrebarea sau nu tot a raspuns...

@garyman: spaniolul e incepator cand vine vorba de calculatoare... trebuie luat in serios (si cu indulgenta) la orice intreaba despre PC-uri... ca le are foarte bine cu satelitii aia e partea a doua... la PC-uri il ajutam noi :D O mana spala pe alta...

O seara faina tuturor!

Multumesc xvanish,garyman sper ca nu esti suparat nu?

garyman
25-04-07, 22:32
nu este ceva de suparare , dar intrebarea mi s-a parut destul de "simpla" pentru un forum in care , majoritatea dintre noi editeaza diverse fisiere cu cheite " de 14 " . Imi cer scuze daca prin raspunsul meu v-am jignit , dar sincer , nu asta a fost intentia ( de aceea am dat si link-ul catre adobe ) .
Voi incerca in viitor sa raspund cat mai rar .......

XVanish
25-04-07, 23:19
nu este ceva de suparare , dar intrebarea mi s-a parut destul de "simpla" pentru un forum in care , majoritatea dintre noi editeaza diverse fisiere cu cheite " de 14 " . Imi cer scuze daca prin raspunsul meu v-am jignit , dar sincer , nu asta a fost intentia ( de aceea am dat si link-ul catre adobe ) .
Voi incerca in viitor sa raspund cat mai rar .......
Asa am zis si eu la inceput... dar dupa am vazut destui useri pe forumurile de sateliti, la care se pricep bine, care totusi cand vine vorba de calculatoare nu se descurca... tocmai pe ideea asta s-a facut aceasta sectiune software/hardware pentru ca cei cu experientza sa ajute... la fel cum si eu mi-am prins urechile la inceput cu satelitii :D
Nu o lua ca si repros si nu are rost sa te superi si sa nu mai postezi... a fost o neintelegere, s-a rezolvat si gata... e ceva normal sa se inteleaga gresit un user cu altul... ca doar butonam nu suntem face to face sa intelegi din start intentia celuilalt... asta este lumea forumistilor :D Un obstacol, o neintelegere, hop si se merge mai departe... btw, relax ca nu ai jignit pe nimeni...

Bafta! Movie time :D

-minus
25-04-07, 23:26
Asa am zis si eu la inceput... dar dupa am vazut destui useri pe forumurile de sateliti, la care se pricep bine, care totusi cand vine vorba de calculatoare nu se descurca... tocmai pe ideea asta s-a facut aceasta sectiune software/hardware pentru ca cei cu experientza sa ajute... la fel cum si eu mi-am prins urechile la inceput cu satelitii :D
Nu o lua ca si repros si nu are rost sa te superi si sa nu mai postezi... a fost o neintelegere, s-a rezolvat si gata... e ceva normal sa se inteleaga gresit un user cu altul... ca doar butonam nu suntem face to face sa intelegi din start intentia celuilalt... asta este lumea forumistilor :D Un obstacol, o neintelegere, hop si se merge mai departe... btw, relax ca nu ai jignit pe nimeni...

Bafta! Movie time :D

sa rezolvat pe pm,iam explicat ca a fost o metafora si nu o aluzie directa ,omul a inteles si acum suntem OK! amundoi, gata incheiem aici ca o dam rau in offtopic!

outcast
28-04-07, 00:16
nu este ceva de suparare , dar intrebarea mi s-a parut destul de "simpla" pentru un forum in care , majoritatea dintre noi editeaza diverse fisiere cu cheite " de 14 " . Imi cer scuze daca prin raspunsul meu v-am jignit , dar sincer , nu asta a fost intentia ( de aceea am dat si link-ul catre adobe ) .
Voi incerca in viitor sa raspund cat mai rar .......

odata am raspuns si eu ca tine.....si a iesit un rahat....nu trebuie sa raspunzi rar....raspunde intotdeauna cind domini subiectul si lasa pe "experti" sa comenteze.....