PDA

View Full Version : Insulele Feroe - Romania - meci spectaculos!!!!



zappa
10-09-08, 22:14
http://www.gsp.ro/stire/piturca-am-jucat-spectaculos-si-am-luat-trei-puncte-97163.html

Eu cred ca noi am vazut alt meci la TVR1 in seara asta. Poate macar in reluare sa vedem si noi meciul spectaculos al echipei noastre.

Einstein
10-09-08, 22:22
Barbugiul si trisorul traieste pe alta lume! Poate a tras ceva pe nas si a vazut alt meci!
Daca nu se fac schimbari urgente vom vedea mondialele la TV in HD! :D

dic_star79
10-09-08, 22:24
Corect!!! in 2016...:cheers:

ovica
10-09-08, 22:47
Barbugiul si trisorul traieste pe alta lume! Poate a tras ceva pe nas si a vazut alt meci!
Daca nu se fac schimbari urgente vom vedea mondialele la TV in HD! :D


lol da` nu ma mai pot opri din ras.

vladcarama
10-09-08, 23:24
Principalul ca scorul e de partea noastra 0-1 (rushinica?)

Snow
10-09-08, 23:49
Iti dai seama ca oamenii aia au avut invoire de la servici ca sa joace meciul cu noi?:)

horatyu
11-09-08, 01:06
si ne mai batem cu pumnul in piept ca suntem mari si tari la fotbal

cum a spus si Snow
aia fac fotbal de placere si aproape ca e egalitate intre fotbalul romanesc unde se invart bani multi
asta se intampla cand un tip care isi dadea aere de superioritate ... dar defapt nu e diferenta intre el si smecherii de cartier care fac alba neagra cu fraierii de prin cartier

asta se joaca cu palmaresul nationalei si sandica mircea il tine in brate pt ca si el are cota parte din transferurile jucatorilor care sunt promovati la nationala numai sa le creasca valoarea pt a fi vanduti

e o mafie in fotbal de ne crucim daca le aflam pe toate

poate atunci cand o sa vina antrenor la nationala romaniei un antrenor de genul unui Sir Alex Ferguson atunci nu se va mai interveni pe langa antrenori sa faca tot felul de ciubucuri din selectia jucatorilor