PDA

View Full Version : Steaua!!!!!



zappa
28-08-08, 10:46
Pe acest forum sunt doar rapidisti si dinamovisti????? Nimeni nu felicita adevarata echipa a Romaniei???? Cea mai mare echipa din Romania? Cea mai valoroasa echipa din Romania?
Asta e. Felicitari Steaua.

Einstein
28-08-08, 11:43
Felicitari pe jumatate!
Trebuia sa fie 0-0 ca sa fim corecti!
Oricum a meritat sa se califice!

http://www.uefa.com/competitions/ucl/news/kind=1/newsid=742995.html

Bengosu
28-08-08, 12:41
cand castiga sunt cei mai buni din tara si de pe pamant, cand pierd sunt cei mai cei din tara si hahalera de becali vorbeste doar prostii.

Sa vedem pana unde ajunge si ce va face cand se va ineca la mal

zappa
28-08-08, 13:26
Nu ma intereseaza ce spune becali. Chiar daca ar fi pierdut tot cu steaua as fi tinut. Am fost unul din cei care au crezut ca steaua va lua campionatul anul asta chiar in ultima etapa. Am sperat. Dar uite ca a fost mai bine ca s-a calificat pe merit (golul e perfect valabil, chiar daca a fost o pozitie suspecta de offsaid) asta ca sa nu mai spuna carcotasii ca s-a calificat pentru ca a furat. Chiar si 0-0 era suficient. Iar ce va face in grupele ligii.....nu are prea mare importanta. Important e ca noi jucam cu echipele adevarate in meciuri oficiale si nu doar meciuri amicale.
Era o reclama anul trecut la protv....."cei mai buni sunt doar aici". Si as continua eu...restul joaca in liga lui mitica.

zmeura
28-08-08, 16:10
Pana la urma la cate ocazii au avut au castigat meritat chiar si cu gol din offside.Adevarul e ca turcii nu au jucat mai nimic,normal ar fi fost sa are terenul,daca vroiau sa se califice.
Incet-incet se ridica fotbalul nostru si faptul ca avem 2 echipe in CL si inca vre-o 5 in UEFA e benefic.Vin bani,se cumpara si se vand jucatori,interesul spectatorilor ramane ridicat,etc.