PDA

View Full Version : Digi FILM



Einstein
11-04-07, 10:05
Pun acest topic ca sa vedem cati abonati Digi apeleaza la aceste canale. Poate puneti si motivul...

dic_star79
11-04-07, 10:18
Nu pt ca nu ma intereseaza,si atata timp cat am acces la internet si la anumite programe de pe alte platforme DTH :wink: la ce sa mai dau bani si pt niste filme expirate. Aceste programe nu ma intereseaza, punct.

alex
11-04-07, 11:25
Deocamdata, tot ce exista acolo, am vazut !

XVanish
11-04-07, 11:56
Nu pt ca nu ma intereseaza [...] niste filme expirate.
Sunt de aceeasi parere, am votat NU.

-minus
11-04-07, 12:30
Acest operator nu ma intereseaa nici de ar fi gratis,deci am votat ;nu ma intereseaza :wink:

gessle
14-04-07, 19:53
Amatorii De Dth-uri Nu Ma Intereseaza!
Digi Nu Ma Intereseaza ,face De Ras Romania Noastra In Europa De Est!

-minus
14-04-07, 20:41
Amatorii De Dth-uri Nu Ma Intereseaza!
Digi Nu Ma Intereseaza ,face De Ras Romania Noastra In Europa De Est!
asta cam asa e!

bibbicu
15-04-07, 11:54
Sade şi Dire Straits am văzut moca ?n teste.....poate doar concerte să comand.
Apropos, unde găsim concerte ?nregistrate, pe net?

pytonu
19-04-07, 08:13
Cu toate ca filmele sunt cam vechi eu am sa comand unul pentru ca sunt curios cum se face plata, ca pana acum n-am primit facturi.

Einstein
20-04-07, 12:06
Pana acum sunt 21 de voturi. Decat un singur user a apelat la digifilm. Ar fi fost interesant sa aflam info de la el.
Ideea e ca nu prea intereseaza aceasta oferta pe nimeni. Poate digi va schimba aceste canale care transmit filme difuzate deja pe alte platforme externe.

-minus
20-04-07, 19:33
Pana acum sunt 21 de voturi. Decat un singur user a apelat la digifilm. Ar fi fost interesant sa aflam info de la el.
Ideea e ca nu prea intereseaza aceasta oferta pe nimeni. Poate digi va schimba aceste canale care transmit filme difuzate deja pe alte platforme externe.

Aici ai dreptate,de ce sa platesc la gigi un film care il vad orcum pe D+? si fara bani?

outcast
24-04-07, 13:55
Pentru Calitatea Care O Are Digi Sa Mai Platesc Si Pay Per View? Nu!

Einstein
07-07-07, 21:22
Se pare din acest poll ca o proportie infima din abonatii Digi au apelat la acest serviciu "bomba" cum spun unii prin alte parti. Ideea e ca nu prezinta interes. Cine poate gasi explicatia?

badeaghio
08-07-07, 20:43
am avut digi pentru doi ani si in ultimele luni fusese lansat si jiji Filmul. nu am fost curios sa comand filme de la ei, trebuia sa ma uit la o ora fixa la film si toate cele.

conexiunea la net a compensat asta. ma uit la filme cand vreau, dau pauza (e destul de important uneori)..stiti si voi avantajele.
daca era PPV cu download in receptor, ar fi fost convenabil sa platesc pretul pentru un eveniment pe care il pastrez in receptor si pot sa il vad cand vreau.

cred eu.

ss2-user
13-09-07, 22:14
Prietenul "bautura colorata" zice:

Stie cineva cat pierde *igi TV datorita PPV-urilor?Dar cat plateste *igi drepturi de retransmisie pentru un film ?
E clar ca aceste ppv-uri sunt o pacoste pentru gigi si pierderile sunt semnificative. Acum catva timp era un topic deschis tot de el, in care facea reclama celor 2 ppv-uri. In semnatura si-a pus reclama la ppv-uri. Omul e dedicat cu buzunarul total dth-ului si incearca sa convinga cativa naivi, doar, doar vor mai apare ceva clienti care sa cotizeze in sacul cu prea multe gauri al dth-ului.

Turku
13-09-07, 22:38
Pronblema care este cea mai proasta este ca in 24 de ore vezi acelasi film si pe DIGI FILM 1 SI 2.Deci sant 4 filme si le vezi pe amindoua posturi.Poate ca ar avea avantaj daca ar face cum este Cine Action de pe D+.Gigi Film 1 normal si filme nonstop iar pe Gigi film 2 +30. Nu aceleasi filme toata saptamina ca se plictiseste omul din prima zi,dar dupa o saptamina.

laleauaneagra
13-09-07, 22:50
Pronblema care este cea mai proasta este ca in 24 de ore vezi acelasi film si pe gigi FILM 1 SI 2.Deci sant 4 filme si le vezi pe amindoua posturi.Poate ca ar avea avantaj daca ar face cum este Cine Action de pe D+.Gigi Film 1 normal si filme nonstop iar pe Gigi film 2 +30. Nu aceleasi filme toata saptamina ca se plictiseste omul din prima zi,dar dupa o saptamina.

pai iti dau exemplu HBO care cam face acelasi lucru si ma refer si la genu de filme atunci ce sa zic de digi

Turku
13-09-07, 22:54
Lasa ma HBO ca asta face asa peste tot in Balcani.Ia citeste tu pe undeva daca cineva se plinge de HBO in America ca este mama lor.Germani,Francezi,Italieni,Spanioli,Turci dece nu au HBO

laleauaneagra
13-09-07, 23:07
faceam doar o comparatie intre un concern mare ca HBO si digi care sant condusi tot de ro ca nu doar HBO SUA impune filme sa ruleze lol

Einstein
14-09-07, 08:48
Pronblema care este cea mai proasta este ca in 24 de ore vezi acelasi film si pe gigi FILM 1 SI 2.Deci sant 4 filme si le vezi pe amindoua posturi.Poate ca ar avea avantaj daca ar face cum este Cine Action de pe D+.Gigi Film 1 normal si filme nonstop iar pe Gigi film 2 +30. Nu aceleasi filme toata saptamina ca se plictiseste omul din prima zi,dar dupa o saptamina.
Sistemul ppv iti permite sa vezi filmul X doar odata, la ora si data solicitata de tine. Adica suni la call center si spui ca vrei sa vezi filmul X care se difuzeaza in aceasta perioada. Ei te informeaza despre datele si orele la care se difuzeaza si pe care gigifilm este si tu alegi. Daca nu te-ai uitat atunci, bye-bye!
Nu e o vizionare nonstop! Doar un film la ora stabilita!
Si doar pentru un film vazut o singura data platesti un euroi!
Pe Taquilla sau C+ Action, tu le vizionezi nonstop pentru ca ai key, platitorii vad doar ce platesc! Asa e si cand transmit meciuri.

Einstein
14-09-07, 10:27
Prietenul "bautura colorata" zice:

E clar ca aceste ppv-uri sunt o pacoste pentru gigi si pierderile sunt semnificative. Acum catva timp era un topic deschis tot de el, in care facea reclama celor 2 ppv-uri. In semnatura si-a pus reclama la ppv-uri. Omul e dedicat cu buzunarul total dth-ului si incearca sa convinga cativa naivi, doar, doar vor mai apare ceva clienti care sa cotizeze in sacul cu prea multe gauri al dth-ului.
Interesul primeaza!
Voi ati vazut la el vreo atitudine critica la adresa dth-lui?

outcast
14-09-07, 10:39
Interesul primeaza!
Voi ati vazut la el vreo atitudine critica la adresa dth-lui?
atitudine critica???cum naiba cind el spune ca e la nivelul lui premiere?!??

moises
14-09-07, 15:02
Nu intru in polemica cu nimeni, insa acest pool nu prea isi are rostul aici.Toti care intram aici avem net si am vazut filmele (daca am vrut).

Hugo FM
14-09-07, 15:48
with who key you are watching gigi TV

Turku
14-09-07, 15:49
Sistemul ppv iti permite sa vezi filmul X doar odata, la ora si data solicitata de tine. Adica suni la call center si spui ca vrei sa vezi filmul X care se difuzeaza in aceasta perioada. Ei te informeaza despre datele si orele la care se difuzeaza si pe care gigifilm este si tu alegi. Daca nu te-ai uitat atunci, bye-bye!
Nu e o vizionare nonstop! Doar un film la ora stabilita!
Si doar pentru un film vazut o singura data platesti un euroi!
Pe Taquilla sau C+ Action, tu le vizionezi nonstop pentru ca ai key, platitorii vad doar ce platesc! Asa e si cand transmit meciuri.

Nu te contrazic dar stiu cum este PPV dar asta de la digi film mie nu mi se pare PPV cu un singur film care ruleaza 24/24.Eu mam uitat odata cand au fost acuma recent key-uri pe EPG la DIGI FILM 1 si 2.Si am vazut ca era la o anumita ora Documentarul ala cu pesti ,dupa aia era Happy Feet,un alt film nu mai stiu cum se cheama dar era vorba de infiltratul ala politist care se baga in mafie.Si inca un film comedie.Iar diferenta intre Digfilm1 si 2 era cam la 1.30 sau 2.00 ore.Deci spun ce am vazut nu ce visez ca o sa fie.

outcast
14-09-07, 16:37
cum am azbox.vad digi film fara intrerupere,cu subtitrare........credeti-ma nu m-am uitat la niciun film pe digi film.prefer taquilia...d+

Turku
14-09-07, 22:42
as avea si eu o dorinta daca esti dispus sa faci.Dute si tu pe canalul gigi film 1 si apasa pe tasta epg si daca poti fane si noua o paza cu tetaliile care le da acolo de programul de difuzare ale filmelor care sant.Te rog mult daca poti sa afaci si sa o atasezi si aici .Deoarece vreau sa demonstrez ca DIGIFILM nu este un PPV cum sant altele in alte tari.Mersi de intelegere.:drinks:

Einstein
14-09-07, 22:48
Program din epg la gigifilm1:
http://img515.imageshack.us/img515/4065/epgqb2.jpg

Pe site-ul oficial...

http://img338.imageshack.us/img338/1584/epg1ka6.jpg

Sunt ceva diferente...

Turku
14-09-07, 22:58
Mersi Einstein tocmai am vazut ca merge si la mine pe ProgDVB
asta este gigifilm 2
http://img337.imageshack.us/img337/9691/salgl3.jpg (http://imageshack.us)

outcast
14-09-07, 23:06
http://img503.imageshack.us/img503/679/1001273bh1.jpg

http://img116.imageshack.us/img116/4020/1001276qq1.jpg

astea de pe azbox...

outcast
14-09-07, 23:27
http://img206.imageshack.us/img206/3874/1001286bq1.jpgastea de pe homecast,
http://img522.imageshack.us/img522/8532/1001285dh2.jpg

Turku
14-09-07, 23:31
Mersi mult Outcast poate asa sau lamurit ca in PPV-ul Romanesc (digi) nu este doar un singur film care este difuzat la o anumita ora si doar atunci poti viziona In Italia este in momentul cand lai cumparat cum este la SKY ITALIA - Prima Fila aici asa este daca tu il cumperi acuma il vezi in momentul ala ,iar eu daca il cumpar peste 10 minute dupa tine il vad in momentul ala.Se bazeaza pe o chestie de servere. Iar la Mediaset Premium este asa cum ai spus tu Einstein dar si acolo au mai multe filme,cam cum este digifilm.Doar ca meciurile de fotbal si filmele nu le poti vedea cand vrei tu,le vezi la ora cand este transmis.
http://www.mediasetpremium.mediaset.it/videoguida/videoguida.shtml

outcast
14-09-07, 23:32
scuzati de off topic:) :) ,dar tot spunea un under normal pe aigi ca digi e la nivelul lui premiere ....

http://img206.imageshack.us/img206/6104/1001277oe8.jpg

http://img522.imageshack.us/img522/9031/1001282la2.jpg

Turku
14-09-07, 23:38
Pai asa se vede si gigi film HD:clap: :clap: :clap: Cand vreodata
:drinks:

Einstein
15-09-07, 08:49
Mersi mult Outcast poate asa sau lamurit ca in PPV-ul Romanesc (gigi) nu este doar un singur film care este difuzat la o anumita ora si doar atunci poti viziona In Italia este in momentul cand lai cumparat cum este la SKY ITALIA - Prima Fila aici asa este daca tu il cumperi acuma il vezi in momentul ala ,iar eu daca il cumpar peste 10 minute dupa tine il vad in momentul ala.Se bazeaza pe o chestie de servere. Iar la Mediaset Premium este asa cum ai spus tu Einstein dar si acolo au mai multe filme,cam cum este gigifilm.Doar ca meciurile de fotbal si filmele nu le poti vedea cand vrei tu,le vezi la ora cand este transmis.
http://www.mediasetpremium.mediaset.it/videoguida/videoguida.shtml
Studiaza pozele de mai sus! Vei vedea ca filmul The Departed a fost difuzat pe Gigifilm1 pe toate receiverele la ora 23:01 (la Outcast este 22:01 pentru ca are setat ora CET in receiver). La Gigifilm2 ai acelasi epg cu Outcast, avand acelasi fus orar (CET).
Deci concluzia:
Gigi difuzeaza mai multe filme intr-o zi, la anumite ore. Tu iti alegi un film. Ei iti spun cand este difuzat.
Exemplu: Alegi "Happy feet". Suni la Call Center si ii spui duduiei ca vrei sa vezi acest film astazi - sambata 15.09.2007. Ea iti va raspunde ca este difuzat la orele 10:01, 17:30 pe gigifilm1 si 11:01 pe gigifilm2. Te va pune sa alegi ora la care iti convine. Ai ales 17:30. Ea va introduce in calculator, in dreptul contului tau aceasta. La acea ora se va activa vizionarea pentru tine si va fi inchisa la sfarsitul filmului. Ora de inceput este deja stabilita de ei! Aceasta nu poate fi decat 17:30!!! sau 10:01 pe gigifilm1, ori 11:01 pe gigifilm2.
Asa ca tu nu ai posibilitatea sa iti stabilesti ora ta, ci doar ora lor!
Cei care au comandat gigifilm pot sa confirme! (atys, djeclipse, Liviu, mutu, radone56 - au comandat conform poll)
Te poti convinge intrand si pe site-ul oficial unde ai programul deja stabilit al filmelor.
http://www.d i g itv.ro/program_tv.html (modifica link)

Nu ai cum sa vezi cu 10 minute mai tarziu sau mai devreme!

dyngo
15-09-07, 10:24
scuzati de off topic:) :) ,dar tot spunea un under normal pe aigi ca gigi e la nivelul lui premiere ....

http://img206.imageshack.us/img206/6104/1001277oe8.jpg

http://img522.imageshack.us/img522/9031/1001282la2.jpg

Cu ce key deschizi HD-urile

outcast
15-09-07, 10:45
cu aceleasi cu care se deschide P***IERE.

outcast
15-09-07, 11:16
cred ca nu trebuia sa ma bag eu pe aici...inainte de a incepe cearta si insultele exista pm si edit....

pacala68
16-09-07, 11:40
Mo , daca sun la digifilm sa comand si ma'ntreaba ceva ce sa le spun ? key 00 sau ..... :D
Lasind gluma de'oparte , este un serviciu bun dar evenimentele sint prostesti pt target : nu tu nunta lu' piticania minune , concerul lui vijelie sau caftul intre clanul stoaca s'ai lu' sadoveanu .

badeaghio
16-09-07, 17:14
scuze ca intervin....cred ca otomanu voia sa spuna tocmai ca un adevarat ppv te lasa sa vezi filmul cind vrea muschii tai..la 11 si 27 de exemplu ceea ce nu e cazul la gigi.eu asta am inteles....

oricum e ppv pentru ca iti ia bani pe event..ca nue cum ar trebui sa fie e altceva....de fapt multe nu sunt la gigi cum ar trebui sa fie.....de exemplu EPG-ul..nu-mi spune-ti ca se poate trai si fara....il ofera? atunci sa functioneze!
inca odat scuze:)

asa cum e la SKY uk? ca parca acolo iti descarca filmul in receptor

Turku
16-09-07, 22:09
scuze ca intervin....cred ca otomanu voia sa spuna tocmai ca un adevarat ppv te lasa sa vezi filmul cind vrea muschii tai..la 11 si 27 de exemplu ceea ce nu e cazul la gigi.eu asta am inteles....

oricum e ppv pentru ca iti ia bani pe event..ca nue cum ar trebui sa fie e altceva....de fapt multe nu sunt la gigi cum ar trebui sa fie.....de exemplu EPG-ul..nu-mi spune-ti ca se poate trai si fara....il ofera? atunci sa functioneze!
inca odat scuze:)

Cand te voi jigni eu pe tine ,iti poti permite sa ma jignesti si tu."cred ca otomanu voia sa spuna tocmai ca un adevarat ppv te lasa sa vezi filmul cind vrea muschii tai" Ce natie oi fi eu nu trebuie sa ma jignesti.

-minus
16-09-07, 22:50
Nu va aprindeti ca nu are rost,Outcast nu te-a jignit doar a folosit un sinonim;
Dictionary definitions for: otoman

otoman - OTOM'AN, -Ă, otomani, -e s.m. si f., adj. 1. S.m. si f. Turc. 2. Adj. Turcesc. - Din lat. othomannus, fr. ottoman, it. ottomano, germ. Ottomane

Asa ca va rog nu incepeti si aici o noua cearta!
va multumesc!

outcast
16-09-07, 22:56
intradevar ...sinonim.

Turku
16-09-07, 23:36
Nu cred ca eu am scris de vreo unul ca este "tigan""bozgor"etc.Mia fost de ajuns sa ai citesc Nickul ca scrie destul de mare.Iar casa ma faci otoman nu cred ca e frumos ca nu imi cunosti rasa.Daca scriam in loc de Turku scriam Africanu ma facei "NEGRU".Vezi aici se ajunge la rasism.Asa ca hai sa fim mai atenti unul cu altul si sa fim prieteni aici nu dusmanosi.Hai ca am ajuns la OFFTOPIC.NU VREAU SA COMENTEZ PREA MULT.Asa este omul cand vine cu un detraliu se aplica metoda RDI.POATE ASTIA CARE ATI STAT MULT ACOLO VATI INVATAT PROST.

outcast
16-09-07, 23:59
nu am stat pe rdi....si daca spun la un german ,neamt crezi ca e insulta?..... daca aasa gindesti asta e...imi cer scuze si nu mai avem ce discuta.
ps ,.a existat un imperiu otoman..eu asa am invatat la istorie.

outcast
17-09-07, 00:31
asa cum e la SKY uk? ca parca acolo iti descarca filmul in receptor
cam asta era ideea....dar s-a pierdut ..pe drum.

Turku
17-09-07, 01:52
nu am stat pe rdi....si daca spun la un german ,neamt crezi ca e insulta?..... daca aasa gindesti asta e...imi cer scuze si nu mai avem ce discuta.
ps ,.a existat un imperiu otoman..eu asa am invatat la istorie.

esti in anul 2007

Turku
17-09-07, 15:48
Ca sa lamuresc bine cum este treaba cu PPV Sky Italia.
Modalitatea este urmatoarea:
1.Poti viziona filmul dorit la ce ora vrei si minutul care vrei in momentul cand ai facut achizitionarea filmului din Telecomanda.
In acest mod tu poti viziona filmul ales ,iar un prieten de al tau sau alta persoana poate viziona acelasi film in aceeasi modalitate de achizitionare prin telecomanda la o diferenta de 5 minute sau 15 minute etc.
2.Poti viziona filmul dorit achizitionindul prin telefon dar il poti vedea cand este transmis.
Prima Fila CINEMA sint primele 9 canale
Un film este difuzat de 4 sau 5 ori pe zi depinde timpul filmului.
Prin telefon cand lai achizitionat poti specifica chiar si data si ora in care vrei sa il vezi.
3.Ultima modalitatea este REC ON-LINE
http://img179.imageshack.us/img179/5279/reconlinevisorena6.jpg (http://imageshack.us)

Din orice parte a lumi esti te conectezi pe site-ul lor si faci inregistrarea on-line.Iar inregistrarea se face direct in receptorul tau care este acasa ramas si la intoarcere poti vedea ceea ce ai decis sa inregistrezi
Acesta functioneaza doar cu decoderul MY SKY
Mai multe detali aici
http://www.skylife.it/html/clienti/servizi/rec_online.html
Aceste detali mi sau dat in momentul acesta de la asistenta SKY ITALIA
daca nu credeti sunati la telefonul acesta 199 100 400
Replica:Are DIGI FILM aceste obtiuni
deoarece dupa cum spun astia este ca OTOMANU de mine ca vezi cand vrea muschi tai.
Poate peste 20/30 de ani vor ajunge DIGITV si la acest nivel cu doar 2 canale PPV

stailus
22-09-07, 09:35
turkule cred ca tu vorbesti de VOD nu de PPV.

stailus
22-09-07, 09:39
si nu vreau sa apar pe nimeni insa noi romanii asa suntem carcotasi pana la dumnezeu .... pana nu am avut PPV am vrut PPV acum ca avem nu e PPV e nashpa e cutare e cutare ... hai sa fim seriosi.... cati dintre noi am mai fost intr-un cinematograf ... toata lumea vrea moka ... cat nu au fost key nimeni nu comanda filme acum ca sunt key toti se uita la ppv ...

outcast
22-09-07, 09:47
si nu vreau sa apar pe nimeni insa noi romanii asa suntem carcotasi pana la dumnezeu .... pana nu am avut PPV am vrut PPV acum ca avem nu e PPV e nashpa e cutare e cutare ... hai sa fim seriosi.... cati dintre noi am mai fost intr-un cinematograf ... toata lumea vrea moka ... cat nu au fost key nimeni nu comanda filme acum ca sunt key toti se uita la ppv ...
e si asta un punct de vedere....

Turku
22-09-07, 17:07
si nu vreau sa apar pe nimeni insa noi romanii asa suntem carcotasi pana la dumnezeu .... pana nu am avut PPV am vrut PPV acum ca avem nu e PPV e nashpa e cutare e cutare ... hai sa fim seriosi.... cati dintre noi am mai fost intr-un cinematograf ... toata lumea vrea moka ... cat nu au fost key nimeni nu comanda filme acum ca sunt key toti se uita la ppv ...

Sincer sa fiu nici macar nu ma uit pe digifilm chiar daca sant key-uri mai bun este HBO si HALMARK decat digifilm.iar in privinta PPV ma uit la PREMIERE SI D+ acolo ai ce vedea si chiar calitate video si audio.:band:

stailus
23-09-07, 00:50
Sincer sa fiu nici macar nu ma uit pe gigifilm chiar daca sant key-uri mai bun este HBO si HALMARK decat gigifilm.iar in privinta PPV ma uit la PREMIERE SI D+ acolo ai ce vedea si chiar calitate video si audio.:band:

sincer nici eu nu ma uit, insa calitatea nu e chiar asa nashpa si filmele nu sunt chiar asa vechi... spre exemplu v from vendeta a fost la digi film prin iarna cand sa lansat canalul iar pe hbo e premiera in luna octombrie (dupa o reclama vazut la ei) asa ca ... repet nu iau apararea digi sau digi film, insa ce e corect e corect ... iar romania nu e la nivelul germania, italia, franta asa ca si servicile in materie de audiovizual sunt la nivelul la care suntem. Iar in privinta ca HBO sau HALMARK sunt mai bune ca niste servicii PPV sunt doar pareri personale .. ca daca nu iti plac filmele noi atunci nici PPV de la Premiere sau D+ nu iti plac ca doar sunt filme noi .. si atunci sunt de acord cu tine Halmark si HBO cu multe filme suedeze etc si reluari e mai bun decat un serviciu PPV

laleauaneagra
23-09-07, 12:58
sincer nici eu nu ma uit, insa calitatea nu e chiar asa nashpa si filmele nu sunt chiar asa vechi... spre exemplu v from vendeta a fost la gigi film prin iarna cand sa lansat canalul iar pe hbo e premiera in luna octombrie (dupa o reclama vazut la ei) asa ca ... repet nu iau apararea gigi sau gigi film, insa ce e corect e corect ... iar romania nu e la nivelul germania, italia, franta asa ca si servicile in materie de audiovizual sunt la nivelul la care suntem. Iar in privinta ca HBO sau HALMARK sunt mai bune ca niste servicii PPV sunt doar pareri personale .. ca daca nu iti plac filmele noi atunci nici PPV de la Premiere sau D+ nu iti plac ca doar sunt filme noi .. si atunci sunt de acord cu tine Halmark si HBO cu multe filme suedeze etc si reluari e mai bun decat un serviciu PPV

intervin si eu ca musca in lapte,gresit zic eu referitor ca ro nu e la nivelul altor tari poate doar la starea materiala a unor locuitor aia da in schimb santem batjocoriti de anumite concerne,firme si ce mama dracului or mai fi,deci........

ss2-user
02-10-07, 11:29
Astazi am vazut statistica filmelor difuzate de Digifilm.
http://www.digifilm.ro/clasament_filme.php

Happy Feet reluat de 248 de ori!!!!
...si lista continua...
Super PPV :D

outcast
04-10-07, 23:51
Astazi am vazut statistica filmelor difuzate de Gigifilm.
http://www.Gigifilm.ro/clasament_filme.php

Happy Feet reluat de 248 de ori!!!!
...si lista continua...
Super PPV :D
de 248 de ori?:) mda ... e la nivelul lui premiere:)

Einstein
05-10-07, 11:13
Astazi e de 266 de ori! Va bate toate recordurile! Se va toci DVD-ul :cool2:

bibbicu
05-10-07, 13:55
Il va rula pana cand nr. reluari = nr. subscrieri...altfel nu scapam de el.