PDA

View Full Version : Gsp1,2,3



zmeura
10-08-08, 15:36
Astazi au fost free.Care sa fie motivul?
Abonatii Focus au Liga1 chiar si fara sa plateasca abonament.:D

yky
10-08-08, 15:58
De azinoapte au trecut ...free...sa vedem daca nu le v-or coda la meciuri...daca nu ....au rezolvat problema cu accesibilitatea pe multe procente de audienta.

-minus
10-08-08, 18:01
De azinoapte au trecut ...free...sa vedem daca nu le v-or coda la meciuri...daca nu ....au rezolvat problema cu accesibilitatea pe multe procente de audienta.
Meciurile vor fi codate!!!

yky
10-08-08, 19:49
Cred ca au uitat sa le codeze.....acum e in direct Pandurii- Urziceni si nici urma de codaj....''FTA frate'' :clap:

dic_star79
10-08-08, 21:46
Eeeeeee Moccccccca....

zmeura
10-08-08, 22:51
Eeeeeee Moccccccca....

Oricum e moca si daca-l codeaza si daca nu.:D
Care e diferenta intre FTA si neagra 2?:clap::clap::clap:
Ma intreb daca nu cumva au probleme,alaltaieri cadea Music Chanel in draci,de pe acelasi TP,dar si GSP-urile.Oricum amatorismul lor continua,chiar daca cu semnalul s-au mai pus pe picioare si facturile au inceput sa vina,continua sa aiba tot felul de probleme "ciudate".Lipsa receptoare,lipsa cartele,cu Liga1 numai probleme si piedici puse de altii,EPG-ul e la fel (vai de el),macroblocuri pe unele programe romanesti (Antena 3 are un bit rate de 1500 kB),etc.
Plusuri la ora asta par sa fie acordarea celui de al doilea receptor pe acelasi abonament si Liga1.

PS:Nu mai zic nimic de intreruperile de pe GSP2,acum cand e in direct meciul Arges-Brasov.

dic_star79
10-08-08, 23:16
Nu se mai acorda al doilea rec pe ab, in ceea ce priveste transmisia unor meciuri ale GSP este de K..t, Antena 3 la fel, logistica si lipsa de echipament... nu mai vb.

JBTC
11-08-08, 00:15
Oricum e moca si daca-l codeaza si daca nu.:D
Care e diferenta intre FTA si neagra 2?:clap::clap::clap:
Ma intreb daca nu cumva au probleme,alaltaieri cadea Music Chanel in draci,de pe acelasi TP,dar si GSP-urile.Oricum amatorismul lor continua,chiar daca cu semnalul s-au mai pus pe picioare si facturile au inceput sa vina,continua sa aiba tot felul de probleme "ciudate".Lipsa receptoare,lipsa cartele,cu Liga1 numai probleme si piedici puse de altii,EPG-ul e la fel (vai de el),macroblocuri pe unele programe romanesti (Antena 3 are un bit rate de 1500 kB),etc.
Plusuri la ora asta par sa fie acordarea celui de al doilea receptor pe acelasi abonament si Liga1.

PS:Nu mai zic nimic de intreruperile de pe GSP2,acum cand e in direct meciul Arges-Brasov.

sunt bune intreruperile de sunet de pe gsp2... te face sa nu-i mai aculti pe marii maestri comentatori... ;)

zmeura
11-08-08, 09:49
Nu se mai acorda al doilea rec pe ab, in ceea ce priveste transmisia unor meciuri ale GSP este de K..t, Antena 3 la fel, logistica si lipsa de echipament... nu mai vb.
Sigur?Acum 10 zile am luat pentru un prieten care are receptorul pe numele meu.Vroia sa renunte si sa-si ia pe numele lui,dar ar fi fost abonat nou si primea receptor dublu,asa eu aveam vechime mai mare de un an si am primit conserva separata.
Nici pe site-ul lor nu mai apare http://www.digitv.ro/promotii.html .Li s-au terminat conservele recuperate?Si eu tocmai ii laudam.:(

dic_star79
11-08-08, 10:50
% la % nu se mai acorda al doilea receptor , promotia afost pana pe 31 iulie, cica de la 1 septembrie o sa vina una si mai buna.....

zmeura
11-08-08, 18:01
GSP-urile sunt din nou codate.

vladcarama
11-08-08, 22:25
GSP-urile sunt din nou codate.

In ce sens codate? Parca merg shi pe shara shi pe key...

Einstein
11-08-08, 22:31
Au fost FTA si acum sunt N2...

gessle
12-08-08, 18:47
Au fost FTA si acum sunt N2...

Pt unii(=noi) na2=fta,am i right?:D:D:D

-minus
12-08-08, 22:48
Pt unii(=noi) na2=fta,am i right?:D:D:D
:cheers::cheers:absolut corect!:cheers:

Einstein
15-08-08, 09:34
Unde e GSP3?

dic_star79
15-08-08, 09:57
Pai nu prea mai este a fost inlocuit de NatGeo Wild Ro asta si pentru ca cele 9 meciuri au fost repartizate si pe ziua de vineri :)