PDA

View Full Version : Scumpire BOOM



MIRC77
16-06-08, 20:54
Tocmai ce i-am sunat si mi-au confirmat.

7.99 E SuperCinema+
1.60 E Extraoptiunile (fara MaxPack)

La intrebare de ce au scumpit baza si toate extraoptiunile doar pt sport.ro (care trebuia bagat la sport) si smarty (care trebuia bagat la kids) raspunsul a fost ca vor urma introducerea altor canale in extraoptiuni si chiar in baza (posibil cu 1 iulie).

otheitis
16-06-08, 21:05
atunci sa fie scumpit cind baga pe canale nu cu 15 zile inainte....

ionutc
16-06-08, 21:11
atunci sa fie scumpit cind baga pe canale nu cu 15 zile inainte....

ai inteles gresit astazi suntem in 16 iunie scumpirea incepe din 1 iulie ,pana atunci poate baga cine stie ce ...asta daca si amos 3 va ajunge la 4*w

-minus
16-06-08, 23:23
ai inteles gresit astazi suntem in 16 iunie scumpirea incepe din 1 iulie ,pana atunci poate baga cine stie ce ...asta daca si amos 3 va ajunge la 4*w
Absolut corect!

MIRC77
16-06-08, 23:59
ai inteles gresit astazi suntem in 16 iunie scumpirea incepe din 1 iulie ,pana atunci poate baga cine stie ce ...asta daca si amos 3 va ajunge la 4*w

Apropo de Amos 3, am incercat sa-i trag de limba si pe tipa si pe seful ei, dar pt. ei zici ca nici nu exista Amos3.

-minus
17-06-08, 00:08
Apropo de Amos 3, am incercat sa-i trag de limba si pe tipa si pe seful ei, dar pt. ei zici ca nici nu exista Amos3.

Pana nu va fi confirmat oficial ca este in stare de activitate normala iar transporderele sunt ok! nici un operator DTH ce are sau va inchiria transpordere pe Amos3 nu iti va spune altceva,este ca si cum ai vinde o iluzie,cand va fi declarat ca utilizabil sa vezi atunci cum il stie toti si isi vor lauda programele transmise de transporderele amos3.....pana atunci....liniste si ....mmmmmmm nu am auzit/nu stiu!

blonndu76
17-06-08, 08:47
Sa le i-a saracia de dth-uri iti baga 2 programe pe gat si poc un euro scumpire,maine mai baga tvs craiova si mynele tv si poc inca un euro?Totusi exista un Contract facut,ei nu au decat sa bage cate programe vor intrun alt pachet.Asta se numeste furt pe fata

xm11
21-06-08, 18:39
boom tv amos 3 frequncy ?