PDA

View Full Version : Back again



pop_eye
05-06-08, 04:36
Pentru cine stie sa schimbe N C101 00.
Detalii
Posting keys are forbidden for any channel!
http://www.sateliti.org/showthread.php?t=3

yo3gjc
05-06-08, 04:45
multzam, alea vechi inca merg, vad ca au inceput vina negriciosu' peste anumite posturi, astea noi merg pe reseceuri?

laurentiu1
05-06-08, 05:31
la mine au mers RSCurile si cu cheile vechi.

yo3gjc
05-06-08, 06:13
vad ca astia de la reseneu se duc la vale rau cu calitatea, din 2 in 2 minute se rupe streamu'...freeze....blackout...asta si pe receptoarele originale...pe toate rseceurile...vai de mama lor pe unde o veni streamul...parca il aduce cineva cu roaba, mai bine imi merge slingul....si daca te gandesti la ce pret nerusinat

pop_eye
05-06-08, 06:31
Ai dreptate, pe acelasi satelit alte canale merg mult mai bine...cheia noua este pentru canalele blackout (cum ar fi Duna).
uneori cu doar o parte din chei bune mai poti vedea unele canale...imi aduc aminte de b3v inainte de nagra 2 MAP si atunci se manifesta prin blocari repetate ale imaginii. Cu antena de 90cm pe care o am se blocheaza numai pe vreme proasta. Esti sigur ca ai cel mai bun semnal ?

si ca sa raspund...da RSC-urile merg si cu cheile noi.

yo3gjc
05-06-08, 07:04
cu signalul stau bine, e de la ei, am vb si cu alti amici care au platit subscribtie...un rahat de provider....deh...dar altceva nu prea avem aici, nu e ca in europa sa stai cu galeata de programe, pana la urma cred ca slingul e solutia, astept sa iasa si catcherul, m-am saturat sa stau cu laptoapa cu tvout langa tv-u. Am cautat o solutie decenta de remote control pentru slingplayer, am una care merge cat de cat cu mediaplayer dar pe sling nu prea vrea...si vin ai mei sapt viitoare...ma pregatesc :-))