View Full Version : A3 e cu noi sau NU?
Emisiunile Antenei 3 sunt ce trebuie, cel putin ce face Radu Tudor!
Sper sa ii tina mai mult!
A3 este de partea coruptilor si baronilor PSD. Pesemne Voiculescu nu are banii depozitati in bancile rusesti :D
Chiar acum o prezicatoare A3 i-a prezis finalul lui Putin. Nu stiu ce guiță televiziunea lui Ghiță
https://i.postimg.cc/T3yyKSV2/A3.jpg (https://postimages.org/)
Pregatiti-va de mobilizare generala!
Am reusit performanta sa urmaresc A3 timp de 30 de minute si m-am convins.
Ei nu sunt cu Putin, ei nu sunt cu NATO, ei sunt niste poltroni specializati in minciuni si mistificari, pentru rating si pentru a manipula. Doar în slujba mafiei si coruptiei autohtone.
Chiar acum Gadea delireaza, deraiaza, intoxica: " Un pasionat american in receptia radio a interceptat un comunicat rusesc in frecventa dedicata operatiunilor nucleare.... "
Doar babele sclerozate sau tarabagii din piața de legume pot pune botu la asemenea știri A3.
E clar, Haznaua3 nu se dezminte!
https://i.postimg.cc/dtDGvj98/a3.jpg (https://postimages.org/)
Gadea e specializat in dez..... mare mare informare!
Emisiunea lui Radu Tudor a fost corecta si aplicata.
Am 4 televizoare in casa ( mogul mde )... si ghici ce? Pe nici unul dintre ele nu am a3.
acum ma uit pe feedul ap de pe 22w/e imagine bruta netrucata,nu e nimeni panicat ,intra femei si copii care sint preluati de politie,jandarmerie,voluntari/civilizat
ps.
ati vazut imaginile vu zelensky care sa dus intr-un avanpost linga kyev?NU ca ai nostrii se uita pe web camuri si comenteaza aiurea
Emisiunile Antenei 3 sunt ce trebuie, cel putin ce face Radu Tudor!
Sper sa ii tina mai mult!
Cazi in capcana?
Aminteste-ti cine sunt Antena 3!
Nu dau pe ei nici daca ar fi singurul post.
acum ma uit pe feedul ap de pe 22w/
Da-ne si noua coordonatele!
https://ibb.co/9YMbFPw
acum vorbeste cancelarul Germaniei
Aaaa, ala e feed Reuters, nu AP. Pe ala il am si eu.
Mai sunt 4 feed CNN pe 4.8 est: 12610H si 12616H. Pe flysat.
Am 4 televizoare in casa ( mogul mde )... si ghici ce? Pe nici unul dintre ele nu am a3.
Stimate coleg, cred că:
- ori toate tv urili e defecte deoarece e legate în rețeaua care este;
- ori toate tv urili e model d alea pt săraci, fara A3 inclus in prețul abonamentului, așa înțelesesi ...
Off, ce ți-e cu PPV-ul asta sau cum IO spune!
Nici vorba! Am abonament si tv care trebuie dar mai bine neinformat decit dezinformat. Mai am de scos ceva programe din tv-uri la fel de toxice! E show cind am musafiri si ar vrea sa schimbe pe canalul cu pricina!
Gâdea, o nouă manipulare grosolană!/A prezentat un joc video ca scenă de luptă din Ucraina!
De când a început războiul în Ucraina în spațiul public au apărut o multitudine de imagini de pe front. Însă, printre acestea, au fost și câteva situații de falsuri.
A fost și cazul unui filmuleț video prezentat într-o emisiune la Antena 3. Moderatorul și invitații au comentat imaginile ca și cum ar fi din Ucraina.
De fapt, cunoscătorii jocurilor video au realizat imediat că sunt imagini dintr-un joc. Clipul a fost postat pe YouTube înainte să înceapă războiul.
Jocul se numește Phalanx CIWS.
„Iată imaginile, cum se trage. Deci este un avion de luptă, după care se trage cu anti-aeriana”, a spus Mihai Gâdea.
„Semnalele luminoase erau lansate de către avion ca să atragă tirul”, spune o altă persoană.
Sursa (https://www.comisarul.ro/articol/video-gadea-o-noua-manipulare-grosolana!/a-prezent_1336251.html)
A trecut la jurnal de razboi Antena 3!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.