PDA

View Full Version : ajutor nabilo



rogabi
17-04-08, 13:26
In urma problemelor binestiute cu Gemini am schimbat imaginea cu Nabilo.
Nu stiam eu foarte multe despre Gemini , dar cu nabilo nu ma descurc. Problema mea este ca nu pot sa instalez CAM, la apasarea butonului albastru apare doar common interface si nu pot schimba nimic.
Rugamintea mea este daca se poate un link cu un tutorial ca sa-l fac sa mearga
Multumiri

kronk
17-04-08, 14:26
In urma problemelor binestiute cu Gemini am schimbat imaginea cu Nabilo.
Nu stiam eu foarte multe despre Gemini , dar cu nabilo nu ma descurc. Problema mea este ca nu pot sa instalez CAM, la apasarea butonului albastru apare doar common interface si nu pot schimba nimic.
Rugamintea mea este daca se poate un link cu un tutorial ca sa-l fac sa mearga
Multumiri

NIci eu nu ma pricep prea grozav la nabilo si nici nu am instalata acum aceasta imagine(ca sa umblu prin meniuri si sa-ti spun exact ce sa faci),dar incearca sa dai de doua ori pe butonul galben si o sa ajungi sigur in zona de unde poti sa iei direct de pe server emulatorul dorit.In ce priveste keile vezi ca a postat spaniolul ,in cateva locuri,link de unde sa iei un downloader de la hacksat care
ia automat keile.
Sunt pe aici daca te incurci....

kronk
17-04-08, 14:32
Daca vrei da-mi pm si intram pe mess.Iti dau si downloaderul ala ca altfel trebuie sa te inregistrezi ca sa-l poti lua ....

zappa
17-04-08, 15:27
http://www.sateliti.org/showpost.php?p=33865&postcount=31

Black_Angel
30-04-08, 11:32
In urma problemelor binestiute cu Gemini am schimbat imaginea cu Nabilo.
Nu stiam eu foarte multe despre Gemini , dar cu nabilo nu ma descurc. Problema mea este ca nu pot sa instalez CAM, la apasarea butonului albastru apare doar common interface si nu pot schimba nimic.
Rugamintea mea este daca se poate un link cu un tutorial ca sa-l fac sa mearga
Multumiri


apasa de 2 ori butonul galben- si iti iei de pe server ce ai nevoie

ca sa schimbi camurile apasa pe albastru -

ca sa restartezi gbox_ul apasa albastru si dupa aia OK

ca sa iti alegi camul- apasa pe albastru dai stinga dreapta - ce doresti si apesi pe OK sa iti preia -

kronk
30-04-08, 15:13
apasa de 2 ori butonul galben- si iti iei de pe server ce ai nevoie

ca sa schimbi camurile apasa pe albastru -

ca sa restartezi gbox_ul apasa albastru si dupa aia OK

ca sa iti alegi camul- apasa pe albastru dai stinga dreapta - ce doresti si apesi pe OK sa iti preia -

Va multumesc in numele lui .L-am ajutat pe mess si e OK.

rogabi
11-05-08, 22:11
Multumesc tuturor domnilor care m-au ajutat in special d-lui kronk pt toate indicatiile.
Scuze pt intirzierea cu care am multumit , dar din motive obiective n-am mai avut net o perioada.