PDA

View Full Version : Sateliti.ro apreciat de principalii operatori DTH-RDI blamat



-minus
12-03-07, 17:58
Azi am avut citeva convorbiri telefonice cu citiva reprezentati ai principalilor operatori DTH la noi in tara :D ,bineinteles se exclude gigi,iata ce am aflat cu surprindere;suntem monitorizati de catre ei in permanenta si concluzia este una singura; postam la obiect si nu aberam in topicuri gen RDI,totodata vom fi pusi la curent cu tot ce va aparea nou printr-un mail trimis catre mine cit despre celalalt forum parerea celor cu care am avut placerea sa conversez azi e una singura;a fost un forum bun dar din pacate in ziua de azi nu mai merita nici sa il vizitezi a ajuns o ruina,cit despre forumul nostru numai laude,ma bucur nespus ca suntem apreciati de operatori DTH si le promitem ca vom avea numai subiecte reale in topicurile noastre :wink: :wink: :D :D

outcast
12-03-07, 19:42
sintem buni! :lol:

dic_star79
12-03-07, 21:14
DA :twisted: :twisted: .

XVanish
12-03-07, 22:36
go go Sateliti.ro :D Bv Spaniolule!

Nu ti-au zis si ce parere au daca apar key valide pt pachetele lor? :)
/later edit: Daca apar apar pt toti nu numai pt unul... deci... noi nu facem discriminare :lol:

tkd29
12-03-07, 22:36
Nu ti-au zis si ce parere au daca apar key valide pt pachetele lor? :)

outcast
12-03-07, 22:46
go go Sateliti.ro :D Bv Spaniolule!

Nu ti-au zis si ce parere au daca apar key valide pt pachetele lor? :)
/later edit: Daca apar apar pt toti nu numai pt unul... deci... noi nu facem discriminare :lol:

doar pt digi si de restul nu ma intereseaza :lol: :lol:

Snow
12-03-07, 23:01
la cat de ieftin e un obonament la dth-urile noastre nu cred ca merita chinul. la cele din afara e alta treaba :twisted:

ps: ce nu-mi convine la digi e ca te obliga sa folosesti mizeria aia de reciver. din nefericire mai am 11 luni de contract cu ei, pe urma am sa trec pe focus. la ce inseamna calitatea semnalului mi se pare cel mai bun, iar despre receptorul oferit de ei, nota 10. (parerea mea)

outcast
12-03-07, 23:47
la cat de ieftin e un obonament la dth-urile noastre nu cred ca merita chinul. la cele din afara e alta treaba :twisted:

ps: ce nu-mi convine la digi e ca te obliga sa folosesti mizeria aia de reciver. din nefericire mai am 11 luni de contract cu ei, pe urma am sa trec pe focus. la ce inseamna calitatea semnalului mi se pare cel mai bun, iar despre receptorul oferit de ei, nota 10. (parerea mea)

eu sunt abonat la digi din a doua saptamina de la aparitie...saptamina trecuta am platit pe inca un an....peste trei saptamini primesc dolce,atunci voi putea face teste cu digi...am unlooper-ul in stand by.....felul cum isi promoveaza produsul pe rdi sat ma determinat sa fiu si eu rau..nu e vorba de bani zapada....

dic_star79
13-03-07, 22:40
Pt asa programe si asa ab nu ar trebui sa ne batem capul poate asa ca sa ne distram . :wink:

Einstein
13-03-07, 22:49
Pai daca ridici doua fire pe casa poti vedea cam jumatate din canalele romanasti puse de DTH-uri in pachete. :wink: Astea sunt de piratat? Unii fac crize ca nu cumva sa apara key. DTH-uri de 2 bani. (RON) :(

laleauaneagra
14-03-07, 00:24
pai chiar nati stiut ca sintem monitorizati continu :lol: cind vor aparea chei nu vor dura mai mult de 24 ore suficent ptr schimbarea algoritmului.chiar unu dintre noi pot fi cirtite :wink:

dic_star79
16-03-07, 18:30
Daca pt o amarata de platforma DTH( adica 5) ne chinuim sa gasim cum sa vedem niste amarate de programe romanesti, rau o mai ducem :!: :!: :!: Daca totusi reusiti, felicitarile mele sunteti buni in domeniu (fara ajutor din afara). :wink: BAFTA :!: