PDA

View Full Version : Vand card wireless PCMCIA



repty74
07-04-08, 16:06
Vand card wireless MSI PCMCIA 54 Mbps, sau 108 Mbps in modul Turbo G (pentru cei care au si router adecvat), cu chipset Atheros (chipsetul permite printr-un soft adecvat injectia de pachete), cutia originala si CD-ul cu drivere intacte. Cred ca inca mai are un an garantie. O vand pentru ca a crapat Pentium III-ul pentru care l-am luat (cardul wireless functioneaza si acum foarte bine). Pret 70 RON.

Snow
07-04-08, 17:07
pune si tu un link

repty74
08-04-08, 08:25
Cardul: CB60SE
Pentru detalii: http://www.orbitalcomputers.ro/catalog/cardbus-cb60se-p-564.html
Si pentru ca acum am vazut cum au involuat preturile pretul final pentru cardul asta e 50 RON.

armandino
08-04-08, 15:09
deci ti-am oferit pret de piata !

repty74
09-04-08, 08:16
@armandino

Dar nu am comentat deloc oferta. :) Oricum pentru ca ai fost primul care si-a manifestat dorinta de a cumpara cardul asta, astept pina vineri un raspuns de la tine despre cum facem sa iti parvina cardul. Ti-am dat si PM dincolo :) Daca nu probabil ca acest card va pleca spre Dej.
Oricum sincer nu vreau sa fac o afacere cu cardul asta, e cumparat de 8 luni si de vreo 3 sta degeaba ca laptopul pe care functiona s-a imbolnavit de deces :( Mai are garantie inca un an si ceva ... si il dau cu tot cu factura si garantia aferente.
Toate cele bune.

repty74
17-04-08, 15:34
Vandut. Se poate inchide sau sterge.