PDA

View Full Version : Ce card merge in OSCAM!



puidezmeu
11-02-14, 11:29
Incep eu cu cateva CAID neintalnite pe la noi :
0907:000000|SKY Brazil (43W-C)
09C1:000000|Indovision (108E)
0905:000000|SKY Mexico (58W)
0614:000000|Globecast/DTV Thai (9E/13E/78E)(EMU)
0500:022050|TAS (108E)
Stiu ca exista o lista pe streamboard cu ele...eu am postat carduri folosite recent in oscam(ieri)

val
11-02-14, 17:49
Pentru inceput poti incepe prin a mentiona ce card (real, "plastic", palpabil, etc) ai in server.

puidezmeu
11-02-14, 21:22
Ce am pus mai sus sunt carduri reale..folosite in oscame(world wide)...si nu vad de ce nu poti sa dormi tu noaptea daca nu sti ce carduri am eu in server..
Daca citeai si tu mai atent posturile(vechi) ..unde am scris tot timpul ca NU am nici un card real.....iti dadeai seama ce carduri am.
De ce te tot bagi in seama si f00ti toate topicurile pe care le deschid?Acum poti sa dormi linistit....
Nu am si nici nu voi avea card real atata timp cat exista cache si prieteni!
Poti sa stergi postul dupa ce-l citesti!

laleauaneagra
11-02-14, 23:45
iaca ma bag si eu un pic

ce se face acum se cam cheama hartuire dar cum e hartuire virtuala li se rupe atat la staff cat si la toti useri in genere

tot hartuit am fost si eu si tot de unu din staff..in fine

pai vreti voi sa va dau eu exemple de useri fara locale reale care inca va prostesc pe multi sa le dati linii????ba ca nu e portu ba ca nu e routeru ba ca nu e rahatu masi

vreti?hai ca sant si useri vechi si useri cu culori diferite

depsre ce dracu vb totusi pana la urma

deocamdata ciutura va tot dat si nu va cerut nimic...asta asa ca o ironie a sorti si a situatiei date

multe stau sa rabufneasca in mine dar ma gandesc ca e o chestie virtuala iar asa zisi amici tot virtuali erau...asa ca inca mai tin :)

tot la cosu de gunoi va ajunge si postu asta