PDA

View Full Version : Nota 10 In Conservele Gigi



coburn
23-02-08, 18:55
Incepand de miercuri 20 februarie au inceput sa ma sune cativa clienti carora le-am instalat antenele,intrebandu-ma ce se intampla cu aparatele lor ca le apare:nota 10 cartela acces expirata;Bineinteles ca i-am sfatuit sa sune la gigi.
Normal ca intrebarea care mi-a venit imediat in minte si cred ca nu numai mie,este urmatoarea:cu conservele astea care nu sunt capabile sa actualizeze cardul la schimburile de key vor sa treaca la N3? Va da-ti seama ca o sa blocheze clientii callcenterul gigi cand incep sa primeasca noile carduri...

darkkoder
24-02-08, 16:08
mai bine sa steie in n2 ,decat sa treaca in n3 oricum si amu digi e la marginea prapastiei:wellcome:

bibbicu
24-02-08, 16:43
mai bine sa steie in n2 ,decat sa treaca in n3 oricum si amu digi e la marginea prapastiei:wellcome:

Vezi cum vorbeşti tu de-an p....a. Aşa iţi place Gigi moca. Expică termenul prăpastie....


Ai primit un avertisment pentru cuvantul "p....a"

Turku
24-02-08, 18:56
Ciao Ragazzi

bibbicu
25-02-08, 00:42
Ma dar tu esti cumva de la Digi de te agiti atita si injuri.Cauta sa iti schimbi vocabularul ca nu esti pe RDI.Sau te-a platit aia de la RDI sa vi aici sa iei lumea la injuraturi.

Tukule, dacă eşti roman, observi că nu am injurat. Dacă esti, dacă nu, nu.

sorin8m
25-02-08, 12:15
Tukule, dacă eşti roman, observi că nu am injurat. Dacă esti, dacă nu, nu.

Va rog sa incetati amandoi cu scandalul si sa va comportati ca atare, alfel se vor aplica regulile forumului.

Cu stima.

coburn
27-02-08, 21:14
Mai bine sa ne luam la contre decat sa ne impartasim experienta ca doar deaia suntem romani,nu...?

sorin8m
28-02-08, 16:55
Eu nu sunt instalator autorizat de digi, dar nu e de la receptor ci de la soft. Receptoarele erau facute simple findca credeau ca pirateria nare sansa cu ei. Din pacate ca sa faca mai multe tre sa faca un soft mai sofisticat.
Bine ca la o reinitializare de cartela merge. Mai sunt si cazuri in care ramane cartela blocata si doar schimbarea ei este solutia.

darkkoder
28-02-08, 18:58
Eu nu sunt instalator autorizat de digi, dar nu e de la receptor ci de la soft. Receptoarele erau facute simple findca credeau ca pirateria nare sansa cu ei. Din pacate ca sa faca mai multe tre sa faca un soft mai sofisticat.
Bine ca la o reinitializare de cartela merge. Mai sunt si cazuri in care ramane cartela blocata si doar schimbarea ei este solutia.
============================================================

credeau???

hai ca-ti zic cv Sorine:

Fiecare fraier crede si promite.:wellcome:
scrie cu rosu!!