PDA

View Full Version : JOOST - Venice Project



calinut
02-03-07, 11:36
Am o invitatie de dat , cine e interesat , sa imi dea un pm cu un nume, un prenume si adresa aia buna de email.

S-a inchis momentan pravalia. Va mai anunt cand voi mai avea.

/editat de XVanish

Snow
02-03-07, 14:04
vreau sa-i multumesc pe aceasta cale lui calinut. la randul meu cand voi dispune de o invitatie, va anunt. imaginea e faina
http://img220.imageshack.us/img220/3806/venld3.jpg

Joost™ is a new way of watching TV on the internet, which uses new and established technologies to provide the best of both the internet and TV worlds. We're in the process of making it as TV-like as we can, with programmes, channels and adverts. You can also see some things that we think will enhance the TV experience: searching for programmes and channels, for example, as well as social features like chat. There are many more new features to come!

Einstein
02-03-07, 14:57
Am intrat pe net sa caut info despre acest subiect. Am descoperit acest site: https://www.joost.com/

Cine are vreo invitatie dati un pm.

-minus
02-03-07, 16:42
Vteau si eu o invitatie!!!!!!!!!!! :D :wink:

calinut
02-03-07, 16:48
NU mai am si nici nu stiu cand voi mai primi. Va trece ceva vreme oricum.

Cica sunt de vzanre pe ebay :shock:
Intre timp ar fi solutie numita "sharing" la conturile disponibile.

-minus
02-03-07, 17:45
Vteau si eu o invitatie!!!!!!!!!!! :D :wink: daca mai sunt disponibile bineinteles :wink:


NU mai am si nici nu stiu cand voi mai primi. Va trece ceva vreme oricum.

Cica sunt de vzanre pe ebay :shock:
Intre timp ar fi solutie numita "sharing" la conturile disponibile. multumesc!!!!!!!!!! daca vroiam sa cumpar nu mai postam orcum multumesc pentru raspuns :D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

/editat de XVanish

calinut
02-03-07, 22:05
NU era vorba ca sa cumperi tu. Eram socat ca sunt de vanzare astfel de lucruri.

-minus
03-03-07, 06:35
NU era vorba ca sa cumperi tu. Eram socat ca sunt de vanzare astfel de lucruri. Daca navighezi mai mult pe net ai sa ramii socat de ce pot vinde unii pe anumite site-uri :D :D :wink:

Einstein
04-05-07, 22:01
Cine vrea invitatie la joost sa imi dea pm. Am 2 invitatii pe care le voi da in ordinea solicitarilor...

Einstein
05-05-07, 19:21
Mai am una...