PDA

View Full Version : Nasul TV in grila UPC digitala CATV !



dic_star79
04-09-12, 14:12
Din data de 2 septembrie operatorul UPC Romania a introdus in pachetul digital la pozitia 407 canalul Nasul TV, cine stie poate il urca si pe satelit cei de la FocusSat, asa ca sa fie...

" Dragi prieteni, astazi e o zi buna sa verificati prezenta NASUL TV pe UPC digital in toata Romania! La pozitia 407 ne veti vedea liber si in direct incepind de astazi!
Chiar daca vremurile sint grele si tulburi, managerii NASUL TV isi vad de treaba si iata ca inca aproape 1,5 milioane de romani pot urmari, incepind de astazi, singura televiziune cu adevarat libera din Romania! Practic, incepind de astazi, NASUL TV are peste 57% acoperire nationala avind in vedere ca singurii cablisti care nu ne difuzeaza sint cei de la RCS-RDS-DIGI!
Asadar, toti abonatii UPC din tara ne vor avea in casele lor si, sper din toata inima, ca in maxim 3 luni sa fim difuzati si de fostul meu asociat Zoltan Teszari! Va marturisesc ca i-am cerut o audienta pentru 1 noiembrie si sint convins ca vom ajunge la o intelegere!
Dragi prieteni si actionari, incepind de astazi NASUL TV se intoarce din vacanta dupa o noua victorie istorica! Dupa cum va amintiti echipa mea nu a pierdut nicio batalie in ultimii 10 ani si ne pregatim sa cistigam si bataliile urmatorilor 20 de ani!!!
Ma bucur sa va anunt ca actiunile in care ati investit au deja o valoare net superioara si va invit sa fiti activi pina pe 20 septembrie, data limita la care puteti cumpara actiuni la valoarea nominala de 440 RON! Dupa aceasta data cred ca actiunile vor fi puse la vinzare cu minim 660 Ron/actiune, avind in vedere si performanta de rating a NASUL TV!
Deasemenea, va anunt public ca, probabil in jurul datei de 25 noiembrie, voi anunta un partener puternic pentru NASUL TV, o companie straina care va investi in singura televiziune independenta din Romania, caz unic in Europa!
Sa fiti iubiti! Meritati pe deplin fiindca ati salvat Romania si ati investit in cel mai frumos proiect al presei libere din ultimii 22 de ani! Dar sa nu uitati, vin cele mai cumplite 3 luni din istoria de dupa ’89! "

Sursa: http://www.nasul.tv/2012/09/02/nasul-tv-se-imbogateste-cu-inca-500-000-de-case/

stargate
04-09-12, 16:54
Fara tenta politica ... purtati discutii tehnice .

Multumesc pentru intelegere :drinks: