PDA

View Full Version : Digi Rsa+BK



maxpayn
03-01-08, 16:46
Hi to ali.Happy new year!.
Hi, i have full digitv subscription and my receiver is hss-3169na and i have full flash dump of his flash 4mb can some one tell me on witch adress i can find BK
i think that now i must find only box key because the rsa is publik.
Please help.

Best regards.

1Qggecko
03-01-08, 17:58
Hello!
My name is maxpayn....i'm new here...I'm unable to use search button.....
After you do that we can talk about BK!!!
:band:

outcast
05-01-08, 00:31
Hello!
My name is maxpayn....i'm new here...I'm unable to use search button.....
After you do that we can talk about BK!!!
:band:
he he he he....!

horatyu
05-01-08, 13:50
Hello!
My name is maxpayn....i'm new here...I'm unable to use search button.....
After you do that we can talk about BK!!!
:band:

ce ai cu baiatul?
crezi ca e important sa isi spuna numele?

daca poti sa il ajuti ajuta-l nu il lua asa de sus
ca poate nu are habar cu ce se mananca RSA si BK-ul

1Qggecko
05-01-08, 15:10
ce ai cu baiatul?
crezi ca e important sa isi spuna numele?

daca poti sa il ajuti ajuta-l nu il lua asa de sus
ca poate nu are habar cu ce se mananca RSA si BK-ul
Scuze mod!
De ajutat il putem ajuta,dar era frumos ca baiatul sa treaca mai intai prin sectiunea rezervata si sa se prezinte,eu considerand intrarea asa direct drept o atitudine superioara, ca si cum eu as fi intrat in casa altuia si m-as fi suit direct in pat cu nevasta'sa el privindu-ne frumos si mirat...
PS:Pe alte forumuri,inclusiv cel de la G-box pentru asa intrare te alegi cu ban permanent pe IP,dar e un lucru care cred ca il stii deja!
Noi romanii suntem mai blanzi asa di fire si-i poftim pe toti la masa.:oops:

maxpayn
07-01-08, 15:42
hi to all.i don`t know what is this forum ask but no answer i`m shure that now one from you don`t know were is bk in hss-3169na receiver.
if you want do ban or what you wont but this not make you ecsperts.
sorry for my cuestion

best regard!

laleauaneagra
07-01-08, 20:09
stiti ce imi place mie cel mai mult la anumiti useri?cand vorbesc in alte limbi si cel mai mult imi place cai citesc,avem raspunsul in engleza la discutia voastra in romaneste,ati facut vreunu din voi traducerea in privat?


hai sa fim ce a ce santem:)

zmeura
07-01-08, 23:00
Chiar mo,nu vrea nimeni sa-l ajute pe MaxMax ca saracul a uitat limba romana.:clap:

dan2000
08-01-08, 08:46
Chiar mo,nu vrea nimeni sa-l ajute pe MaxMax ca saracul a uitat limba romana.:clap:

pai o fii incercat el si in romana , poate crede ca asa are mai mult succes...

pacala68
08-01-08, 09:39
Adica vreti sa spuneti ca stiti adresa unde este BK in dumpul de la hss3169 ??

zmeura
08-01-08, 14:27
Adica vreti sa spuneti ca stiti adresa unde este BK in dumpul de la hss3169 ??


Nu.Doar ca seamana izbitor cu un personaj numit MaxMax aka LiviuPaunescu aka numaistiucum banat la greu pe multe forumuri.:oops:

PS: Max da si tu buna ziua mai intai.

laleauaneagra
08-01-08, 16:52
daca e max vreau sa-i transmit un "calduros".............si sa stea in banca lui ca sar putea sa-l mut pe marte,daca nu e acea persoana imi cer scuze

Snow
06-03-08, 19:01
mai jos un link asemanator
http://sateliti.org/showthread.php?t=876 (http://sateliti.org/showthread.php?t=876)


ps: discutiile offtopic au fost mutate aici: http://sateliti.org/showthread.php?t=2524&page=4
pps: domnule Turku, sper sa ne itelegeti ca nu ne permitem sa lasam topicurile sa devieze in offtopic. voi creea incepand de azi o sectiune de "report users", in care veti putea spune problemele intampinate cu diversi useri.

PapaDan
20-06-08, 01:12
Dragilor - nu am nimic cu omu shi nu vreau sa zic nimic de el decat un singur lucru,restul las la aprecierea voastra:
- da-tzi o cautare pe google sa vede-tzi ce scriu Forumurile despre acest user, pe tot netul.
Din cate shtiu eu cunoashte bine shi Limba Romana.
Oricum
Numai Bine Tuturor

PapaDan

Oaca
21-03-10, 22:40
Seara buna tuturor!
Am gasit topicul asta vechi dupa o cautare pe google, dupa cum banuiti.
Am si eu tot un hss-3169na de la RDS si as vrea sa va intreb ceva in legatura cu el.
Dar mai exact sa va spun despre ce e vorba: am primit un TV Link cu care speram sa pot controla receiverul interpunind pe cablu spre TV in alta camera decit cea in care e receiverul acest senzor. Nu merge. Se pare ca din cauza ca iesirea Rf nu are 9V. Senzorul este asta: www.tvlink.co.uk (http://www.tvlink.co.uk) Stiu ca e pentru sky, dar cel care mi l-a dat spunea ca sigur toate receiverele au optiunea si se poate activa acest 9V, dar trebuie sa caut in meniu sa activez sau sa caut un meniu ascuns sau o varianta de deblocare. Ma puteti ajuta in aceasta problema?
Multumesc.