PDA

View Full Version : Salut la toti!



dirtyfreddie13
23-12-07, 18:11
Am ramas un hobby-st ... in ciuda faptului ca aproape de 10 luni nu am mai postat pe un forum de ... specialitate.
Ma bucur sa regasesc aici pe multi dintre amicii si perietenii "facuti" de-a lungul anilor (si nu putini la numar) pe .... celalalt board .. imi pare rau dar i-am uitat numele ;)
Ma bucur de asemenea sa aud ca libera exprimare este "constitutia" a cestui forum!
Inca o data salutari tuturor!

PS: Am un singur "regret" ... n-am putut face uz de userul meu ... consacrat. Poate voi fi ajutat de unul din gazdele acestui forum!

Multam' mult!

-minus
23-12-07, 18:14
Am ramas un hobby-st ... in ciuda faptului ca aproape de 10 luni nu am mai postat pe un forum de ... specialitate.
Ma bucur sa regasesc aici pe multi dintre amicii si perietenii "facuti" de-a lungul anilor (si nu putini la numar) pe .... celalalt board .. imi pare rau dar i-am uitat numele ;)
Ma bucur de asemenea sa aud ca libera exprimare este "constitutia" a cestui forum!
Inca o data salutari tuturor!

PS: Am un singur "regret" ... n-am putut face uz de userul meu ... consacrat. Poate voi fi ajutat de unul din gazdele acestui forum!

Multam' mult!


Bun venit printre prieteni,pentru nik-name vorbeste cu Einstein

XVanish
23-12-07, 18:48
Bine ai venit!

outcast
23-12-07, 19:36
Bine ai venit!

everst
23-12-07, 20:52
bine ai revenit printre noi

Einstein
23-12-07, 21:00
:wellcome:
Daca imi spui username-ul care l-ai fi dorit poate putem sa te ajutam :!:

laleauaneagra
24-12-07, 07:45
bine ai venit(revenit):)

yky
24-12-07, 15:03
Bine ai venit si...
LA MULTI ANI...:)

horatyu
26-12-07, 15:43
bine ai venit din nou in randul hobby-stilor de satelit

dirtyfreddie13
26-12-07, 17:16
Multumesc pentru calda primire!:wellcome:

SAFETRON1
28-12-07, 18:29
Imi pare bine sa te reintalnesc vechi prieten:)

paulino
30-12-07, 17:41
Vad ca tot mai multi useri de pe rdi posteaza aici...eu unul am anuntat pe sluga kb ca nu voi mai posta pe forumul respectiv...
Am luat aceasta decizie deoarece mai multe posturi in care imi spuneam parerea in legatura cu (mult prea laudatul ) digi mi-au fost sterse...de unde concluzia ca acolo se pot posta numai laudele...si eu naivul care credeam ca am scapat de cenzura...
Rog pe mai multi useri de aici care inca mai posteaza pe acolo sa reflecte mult la cele mentionate aici... suport orice dar nu jugul...
ADEVARUL VA INVINGE !

Snow
07-01-08, 17:03
Bun venit si din partea mea!