PDA

View Full Version : In sfarsit, DIGI FILM merge si pe satelit!



Scary
25-12-10, 00:14
cum spune si topicul digi film merge si pe satelit. deocamdata este "la liber" pentru cei care au abonamente platite la zi, cel putin baza.

Sarbatori Fericite!

lao
25-12-10, 09:49
Eu sustin ca la ora asta nu merge. verificat pe 10 carti 1880 si pe 10 1802

Scary
25-12-10, 12:18
poate nu ai facut updaturile la carduri...

stargate
25-12-10, 13:59
nu mai faceti valuri ca o sa va treziti ca nu o sa mai mearga ... a mai facut cineva valuri si persoana care avea cardul in share a retras acest card

laleauaneagra
25-12-10, 15:04
mda,dar de ce sa tina la noi un lucru cand ne putem folosi de........lansarea unei bombe incendiare,made by me

chiar ma si gandeam ce vrea sa zica titlu topicului si ca sa dau si eu cu rahat sa terminam cu aceste afirmatii merge bine de mai multa vreme si.....pizda masi cat o mai merge ca daca mai apar vreo cinci asemenea discutii sa dus si asta

si ca sa mai dau cu rahat din nou,merge cam tot ce trebuie pe satelitii astia minunati numa ca diferenta e ca unii stiu sa si tina gura

insa la noi apare invidia,mama .....la tine merge si la mine nuuuuu

Doamne unicati mai santem

Craciun Fericit va doresc

mar1us
25-12-10, 16:05
la mine nu merge :(

dark7
25-12-10, 17:53
O fi un cadou de MOS....mai știi...Sa ne bucuram și sa nu mai facem valuri, poate se supară...Mosul!

zmeura
25-12-10, 19:07
Le amestecati aiurea.Omul spunea ca merge pe sat cu pachet baza.Nu e adevarat,poate mergea din greseala azi noapte sau a gresit.
De ce vorbiti de sharing in topicul asta sau sariti aiurea fara rost?Merge in sharing daca ai de unde trebuie,nu e mosc cum abereaza unii.Nici nu conteaza ce e ci ce nu e.

val
25-12-10, 21:55
...nu e mosc cum abereaza unii

Pai daca nu e mosc e vip, pentru ca e peste 256 :D

stargate
26-12-10, 07:49
Le amestecati aiurea.

nu le amestecam pentru ca Digi Film nu merge pe cablu merge doar Digi Film PPV si a fost doar un caz singular nimeni nu a mai spus ca deschide din abonament se discuta si pe forumul vecin si nici acolo nimeniu nu a mai spus ca ii deschide din abonament .... parerea mea este ca se face prea mult caz si o sa dispara incet incet toate cardurile vip puse in share si cine le are in share este si normal sa le scoata daca ne place sa ne dăm mari cu ce vedem si ce nu

mondo
26-12-10, 10:03
Si daca nu mergea oricum nu aveam ce pierde.Dar e bine ca merge!

laleauaneagra
26-12-10, 15:20
oooo ca bine zici

bumbu
26-12-10, 22:28
Mai baieti, daca deschide Digi complet, si CZ/SR/CRO/RO/HU tot VIP este cardul ??

Sunt curios, nu de alta. Dar as vrea si eu un card VIP :)

laleauaneagra
26-12-10, 22:37
pai eu ce stiu,ia un abonament de baza cu plata la zi si vezi poate merg toate:)

Scary
27-12-10, 07:54
oficial nu s-a dat drumul inca la digi film si neoficial se pare ca exista mosc Nagra 3. (poate aberez)

zmeura
27-12-10, 08:14
Daca ar exista mosc n3 nu ar fi primul pe piata cel de digi.Sau vi se pare atat de important pachetul asta?
Cred ca ma apuc sa imi fac si eu "mosc" in oscam.:D