PDA

View Full Version : Ce se intampla daca ne loveste un meteorit



XVanish
10-12-10, 20:50
http://www.wimp.com/asteroidsimulation/

Diablo1
11-12-10, 00:13
:) DAca e adevarat cred ca am imbulina-to

shadowman
11-12-10, 19:26
Respecte!
Mai fratilor,avand in vedere ca mai toti asteroizii si toti Alienii si toate cele care trebuiau sa ajunga pe Terra din spatiu din filmele Hollywood-iene,aveau punct terminus America,mai exact SUA,eu nu-mi fac probleme.:lol:
Si sper sa-l tina Dumenzeu in viata si sanatos pe Bruce Willis ca asta ne salveaza pe toti.:ok:
Lasind gluma la o parte,cred ca noi nu mai apucam un astfel de eveniment.Asta daca ne luam dupa ce ziceau oamenii de stiinta ca in urmatorii 150-200 ani nu avem dece sa ne facem griji.E nasol pentru cei care vor trai la acea vreme.
Insa daca se intampla asta,cel mai rau e inainte,panica...frica...si momentul impactului e mai rau si mai lung decat toata "actiunea" de dupa impact.
Dar daca vine sfarsitul in 2012 am scapat toti.:)
Bafta!

nykanor
12-12-10, 15:32
bafta pentru ca scapam sau pentru ca murim?????????:gathering:

daradici
13-12-10, 16:00
...scapam de probleme. :clap:

Meridian
05-09-11, 01:02
Nu va fi niciodata un sfarsit..cel mult un nou inceput! Cine zice ca stie ce se va intampla peste 2-3 ani, cu sinceritate va spun, acela a luat-o razna. Nimeni nu va stii ce se va intampla in cativa ani ! La ce tehnica au japonezii...nu au stiut de acel tsunami ! Asa ca OTV-ul sa traiasca...si naivii ce dau sms de zor...crezand ca asa vor scapa ! Doar cei 'alesi' vor scapa...de propaganda pcr-ista !!! Undeva, acolo in ceruri, o inteligenta priveste spre noi...iar noi de fapt nu am asteptat niciodata pe americani...

:0):