PDA

View Full Version : LACATUS la STEAUA!!



-minus
28-10-07, 18:58
Se pare ca BECALI vrea imposibilul,il aduce pe LACATUS ca antrenor sperand intr-o minune dar.in zadar,cu stilul lui de a se baga peste antrenori BECALI poate sa-l aduca si pe D-zeu ca tot degeaba,a compromis echipa DEFINITIV!!!!

outcast
28-10-07, 19:49
las ca-i bine....vede lumea ce politicieni conduc si vor sa conduca Romania.

Einstein
29-10-07, 08:59
Un alt accesoriu al lui becali. Dupa caderea libera in sondaje odata cu scandalul Hagi, catelusii l-au sfatuit sa il momeasca pe Lacatuis si acesta a muscat momeala. A mai fost Laca la steaua - presedinte! - si era doar de decor. Eu zic ca ar trebui s-o punem de pariuri: Cat ramane Lacatus la Steaua?

phantom007
29-10-07, 09:03
Un alt accesoriu al lui becali. Dupa caderea libera in sondaje odata cu scandalul Hagi, catelusii l-au sfatuit sa il momeasca pe Lacatuis si acesta a muscat momeala. A mai fost Laca la steaua - presedinte! - si era doar de decor. Eu zic ca ar trebui s-o punem de pariuri: Cat ramane Lacatus la Steaua?
ai mare dreptate!

-minus
29-10-07, 14:36
Un alt accesoriu al lui becali. Dupa caderea libera in sondaje odata cu scandalul Hagi, catelusii l-au sfatuit sa il momeasca pe Lacatuis si acesta a muscat momeala. A mai fost Laca la steaua - presedinte! - si era doar de decor. Eu zic ca ar trebui s-o punem de pariuri: Cat ramane Lacatus la Steaua?


Nu rezista mai mult de 1 luna maxim 2!!

stargate
30-10-07, 21:22
este pacat ca TEMBELUL de berbecali profita de dragostea pe care mari jucatori ai STELEI o poarta pentru echipa de suflet si cauta sa mai castige si el ceva din promovarea marilor jucatori ai STELEI .

dic_star79
30-10-07, 21:40
Daca nu sar baga peste antrenor ar fi totul OK .

-minus
30-10-07, 21:47
Daca nu sar baga peste antrenor ar fi totul OK .

Sa speram ca de data asta va sta cuminte si va lasa omul in pace sa formeze/antreneze echipa asa cum trebuie!