PDA

View Full Version : Pachetul Panonia



Einstein
09-05-10, 22:07
Pachet nou la Focus: Panonia



TV2 (generalist)
ATV (generalist)
Cool TV (divertisment)
Echo TV (stiri)
Hir TV (stiri si documentare)



TV Deko (documentare)
RTL Klub (generalist)
Story TV4 (divertisment)
Film+ (filme)

Toate canalele mai sus mentionate au disponibil serviciul EPG (Electronic Program Guide). In timp real, clienţii pot consulta programele transmisiunilor TV de pe aceste canale.



Focus Sat Panonia, 1 lună:

Incepand din mai 2010, Focus Sat lansează un nou pachet Panonia care conţine 9 canale TV in limba maghiară, la numai 5 lei/lună (TVA inclus).
Panonia poate fi adăugat numai la Pachetul Familia sau la Pachetul Total din grila Focus Sat.

sursa: http://www.focussat.ro/

prodigy
25-05-10, 15:25
a reusit cineva sa isi activeze pachetul acesta? sau doar platim degeaba...nu e mult, dar macar sa stim ca nu o putem activa inca...

raks67
25-05-10, 20:21
Da , am activat pachetul sunind la ei

potty
26-05-10, 06:51
Eu am activat prin SMS

prodigy
26-05-10, 12:10
Prin SMS am incercat si eu, in felul urmator:
serie cartele m cod de activare

mi-a venit un sms inapoi din care mare lucru nu pricep, doar ca s-a executat, dar de decodat nu decodeaza...
programele din Panonia le-am gasit doar la UPC Direct, codate multisystem, printre care si CONAX.

raks67
26-05-10, 17:15
Trebuie sa pui cardul sa faca update in scam

gelu_dh
27-05-10, 10:38
Am activat si eu acest pachet Panonia ,cu scam 3.57 si a facut AU in cca 3 minute,probabil merge si cu scam 3.59,dar nu am probat...e de mirare ca merge cinemax 2 dar nu merge hbo comedy-hbo rom merge perfect,sa nu poata activa scamul acest program,sau nu face parte din acest pachet? Culmea ca am dat prima data sa activeze pachetul cinemax s-a activat in 3 min iar cand am comutat pe programele panonia nu am mai asteptat 3 minute ,erau deja activate ...vreau sa spun ca am activat ambele pachete odata.Am verificat si hbo comedy merge in provider ESS-dar pe UPC nu.....

milo
03-06-10, 04:06
Pentru cine nu stie inca au aparut siduri noi de aceea nu se deschid toate programele daca aveti cardu in newcs vedeti sidurile cu rosu acele programe le puteti viziona deabia cand bagati noile siduri in newcs.xml !

Bafta !

WinR
06-06-10, 22:57
Mersi mult prodigy. M-am chinuit si eu o ora sa activez pachetul. Pana nu am dat de postul tau nu am reusit. Nici unde n-am gasit pe site-ul focussat chestia cu litera M


Prin SMS am incercat si eu, in felul urmator:
serie cartele m cod de activare

WinR
10-06-10, 09:58
http://j.imagehost.org/0072/focussat_panonia.jpg