PDA

View Full Version : kanalD



-minus
17-02-07, 16:36
Daca aflati keya in BISS postati aici va rog.Spaniolul :wink:

outcast
17-02-07, 17:27
ce trebuie postat aici? orice key bisss? doar de kanal d??
pe cine ar interesa?kanal d este in toate dth rom..

-minus
17-02-07, 17:28
ce trebuie postat aici? orice key bisss? doar de kanal d??
pe cine ar interesa?kanal d este in toate dth rom.. da dar nu toti cei de afara au dth-uri,Spaniolul :wink:

XVanish
17-02-07, 17:29
ce trebuie postat aici? orice key bisss? doar de kanal d??
pe cine ar interesa?kanal d este in toate dth rom..

Intereseaza pe cei ce au doar ss2 :D Mi-a mers pt 30 sec si gata :( Inca mai caut key de biss dar nu gasesc...

outcast
17-02-07, 17:31
cind chelti bani pe echipament sa prinzi kanald pe satelitul sulii..e mai ieftin sa cumperi abo un an la un dth rom...sunt rusinos de ieftine ...pentru cei de afara...dar daca vor aparea key fii sigur ca le voi posta ....la neverificate,ca eu nu am cum sa le verific :lol:

XVanish
17-02-07, 17:40
Nu tare ma bate gandul sa iau alte echipamente, mai ales abonamente, eu mi-am luat ss2 doar din curiozitate... un fel de hobby... pt ca oricum nu ma uit la canale tv, ce urmaresc eu sunt serialele si filmele noi care oricum le am la timp scurt dupa premiera... atata ca m-a prins flama si incepe sa-mi placa :)

outcast
17-02-07, 17:44
Nu tare ma bate gandul sa iau alte echipamente, mai ales abonamente, eu mi-am luat ss2 doar din curiozitate... un fel de hobby... pt ca oricum nu ma uit la canale tv, ce urmaresc eu sunt serialele si filmele noi care oricum le am la timp scurt dupa premiera... atata ca m-a prins flama si incepe sa-mi placa :)

nu inteleg.....tu vrei key de kanal d?

-minus
17-02-07, 17:46
Nu tare ma bate gandul sa iau alte echipamente, mai ales abonamente, eu mi-am luat ss2 doar din curiozitate... un fel de hobby... pt ca oricum nu ma uit la canale tv, ce urmaresc eu sunt serialele si filmele noi care oricum le am la timp scurt dupa premiera... atata ca m-a prins flama si incepe sa-mi placa :)

nu inteleg.....tu vrei key de kanal d?Printre altele il vrea si pe asta,Spaniolul :lol: :wink:

XVanish
17-02-07, 17:46
da

outcast
17-02-07, 17:52
ma dau batut......

outcast
17-02-07, 18:18
pacat co otv e fta.... :lol: :lol:

dic_star79
17-02-07, 20:41
Da :lol: ,daca nu era le cereai si pe alea :lol:

XVanish
17-02-07, 20:46
pacat co otv e fta.... :lol: :lol:

Da :lol: ,daca nu era le cereai si pe alea :lol:
Daca mi s-a pus pata pe canalu asta ce vreti... nu vad de ce radeti :evil:

outcast
17-02-07, 20:53
Da :lol: ,daca nu era le cereai si pe alea :lol:

nu eu am cerut la kanal d.....eu am traba doar cu digi..

-minus
17-02-07, 21:02
Da :lol: ,daca nu era le cereai si pe alea :lol:

nu eu am cerut la kanal d.....eu am traba doar cu digi.. Digi sau D aveti key?Spaniolul :wink:

outcast
17-02-07, 21:05
soon..spaniolule.....soon

atys
26-02-07, 12:06
Kanal D nu este codat este linga Prima Tv
http://www.lyngsat.com/intel902.html

XVanish
26-02-07, 18:11
Kanal D nu este codat este linga Prima Tv
http://www.lyngsat.com/intel902.html
Sunt total dezamagit de el :( Oricum, multumim pt info...

Einstein
26-02-07, 18:19
Daca nu o puneau cu manevra difuzarii meciurilor erau concurentii lui Dan Diaconescu. :lol:

dic_star79
27-02-07, 20:33
Este varza in afara de liga 1 nu este bun de nimica :x . Nu o sa faca audienta nici de 2% :lol:

outcast
27-02-07, 21:16
toamna se numara bobocii.....de ce nu aveti rabdare?

-minus
27-02-07, 21:19
toamna se numara bobocii.....de ce nu aveti rabdare? pai au avut 6 luni la dispozitie sa faca teste sa caute formaturi de programe sa sa.... si degeaba marea bomba cu vedete nu e decit un mare fiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssss cu vedete :D :D :D :D :wink:

outcast
27-02-07, 21:23
toamna se numara bobocii.....de ce nu aveti rabdare? pai au avut 6 luni la dispozitie sa faca teste sa caute formaturi de programe sa sa.... si degeaba marea bomba cu vedete nu e decit un mare fiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssss cu vedete :D :D :D :D :wink: spune-mi ce post tv dupa doua saptamini de emisie a ajuns sa aiba audiente de top?

staric
27-02-07, 23:10
Daca tin minte bine-ProTV
sau poate gresesc?

-minus
27-02-07, 23:12
Daca tin minte bine-ProTV
sau poate gresesc? nu gresesti intradevar imediat dupa lansare PRO-TV a avut un rating in crestere depasind toate televiziunile in materie de audienta :wink:

XVanish
27-02-07, 23:54
Daca tin minte bine-ProTV
sau poate gresesc?
Nu gresesti... ProTV a avut cea mai de amploare lansare din Romania pana azi... si audientza a fost pe masura...

staric
28-02-07, 00:55
Deci se poate.
ProTV a venit cu ceva nou...ceva deosebit de alte TV...pana la un anumit punct a mers...acum a stat. Am crezut ca asa vor face si cei
de la Kanal D.....cu ceva nou....ceva deosebit ...dar au venit cu garcea si telenovele...care sunt buni(e) pentru unii dar nu pentru toti.
Nu toti folosim haine Second Hand.....eu cred ca aici a fost(este)greseala lor si daca nu vor schimba nimica vor ramane un concurent
veritabil pentru OTV

outcast
28-02-07, 08:57
Daca tin minte bine-ProTV
sau poate gresesc?
Nu gresesti... ProTV a avut cea mai de amploare lansare din Romania pana azi... si audientza a fost pe masura...

pro tv era ceva de genul amerom tv citeva luni.......dupa care a inceput la nivel national si dadeau dimineata o gramada de bani...te uiti si cistigi...cu f. calinescu....si concurenta puternica era tele 7 abc....asa ca datele sunt cu totul altele azi....