PDA

View Full Version : Promotie speciala regionala de Paste



eugennico
25-03-10, 13:18
Pret pachet 18ron


Pachet Componenta
Special:

TVR1,TVR2, TVR Cultural, ANTENA1, PROTV,
B1, PRIMA TV, PROCINEMA, OTV, KANAL D,
ETNO, TARAF, VACANTA, ANTENA2, AKTA
INFO, ACASA TV, SPORT.RO, MINIMAX

Pret special al abonamentului AKTA TV Satelit Special

Pretul pachetului AKTA TV Satelit Special este de 18 lei.
Perioada: Pretul special al abonamentului este valabil pe o perioada de 24 luni.

Conditii: Clientul incheie contract pe o perioada de minim 24 luni. Nu beneficiaza de promotie clientii AKTA TV
Satelit care au reziliat contractul in perioada ofertei promotionale
Clientul care va achizitiona acest pachet AKTA TV Satelit Special de 18 lei, nu va putea sa se aboneze si la
pachetele suplimentare.
Daca clientul doreste rezilierea contractului inainte de cele 24 uni contractuale, taxa de penalizare este in
valoare de 220 LEI.
Daca un client care are in prezent pachetul AKTA TV Satelit Baza de 27,7 lei doreste sa se transfere la acest
pachet special de 18 lei, va achita o taxa de migrare in valoare de 200 LEI.


Toate preturile includ TVA.

innesat91
28-03-10, 01:38
deci cu oferta asta m-au dat "pe spate". sa vedem cine s-o abona la ei cu 18 canale la 18 ron. si eu sunt abonat la ei, mai am 4 luni si o termin cu ei:dance:...trecem la concurenta...:clap:

Einstein
28-03-10, 13:47
Am inteles ca cei de la concurenta ofera facilitati celor ce vor sa treaca la ei!
Intereseaza-te...

horatyu
28-03-10, 16:40
Akta a avut odata o lista destul de buna si avea potential pentru ca aparut pe piata destul de devreme si putea acapara piata, plus ca nu a stiut sa ofere si calitate a imaginii.
Din pachetul lor mai deosebit este Da vinci care chiar merita bani , dar calitatea imaginii daca ai un LCD de 80 cm ...e sub orice critica

Si Boom da receptor suplimentar( deci 2 aparate gratis ) la un singur abonament la 5 euro daca arati factura de la alt DTH ... daca nu e 5+1 euro la doua aparate abonamentul de baza

innesat91
28-03-10, 22:10
Am doi ani de Akta, si la inceput am fost foarte multumit de ei...imaginea, pe sony-ul meu bravia de 32" se vede acceptabil..dar acum au ajuns de tot rasul...nu banii sunt problema, doar ca respectul fata de clienti si grila de programe lasa foarte mult de dorit...Da Vinci e bun, dar inca mai simt lipsa NGC-ului.
boom are un prieten si a ramas cu gust amar...(scuze ca am cam deviat de la subiectul initial al topic-ului)

RUSNACU
21-05-10, 10:40
Pret pachet 18ron


Pachet Componenta
Special:

TVR1,TVR2, TVR Cultural, ANTENA1, PROTV,
B1, PRIMA TV, PROCINEMA, OTV, KANAL D,
ETNO, TARAF, VACANTA, ANTENA2, AKTA
INFO, ACASA TV, SPORT.RO, MINIMAX

Pret special al abonamentului AKTA TV Satelit Special

Pretul pachetului AKTA TV Satelit Special este de 18 lei.
Perioada: Pretul special al abonamentului este valabil pe o perioada de 24 luni.

Conditii: Clientul incheie contract pe o perioada de minim 24 luni. Nu beneficiaza de promotie clientii AKTA TV
Satelit care au reziliat contractul in perioada ofertei promotionale
Clientul care va achizitiona acest pachet AKTA TV Satelit Special de 18 lei, nu va putea sa se aboneze si la
pachetele suplimentare.
Daca clientul doreste rezilierea contractului inainte de cele 24 uni contractuale, taxa de penalizare este in
valoare de 220 LEI.
Daca un client care are in prezent pachetul AKTA TV Satelit Baza de 27,7 lei doreste sa se transfere la acest
pachet special de 18 lei, va achita o taxa de migrare in valoare de 200 LEI.


Toate preturile includ TVA.

Da pro tv int relitatea credo alpha monii alfa/omega tvt 89 :tv: nu sunt in pachet dar se vad :tv:

MihaiP
21-05-10, 12:01
Pai sa facem un mic inventar :

TVR Cultural , B1 , Kanal D, OTV , Etno , Taraf , Vacanta , Akta Info

adica aproape de o treime din mizeria numita de ei "grila" ...
... sint canale FTA !!! adica le poti vedea fara sa platesti 18 lei ... si
sa fii amenintat cu penalizari ... curata nesimtire ! adica daca cumva
te-ai prins ca ti-au tras o tzeapa ...platesti neica penalizari !!!
In alta ordine de idei ...cei de la AKTA au o relatie cel putin ciudata cu
distribuitorii lor ...adica cu cei care le-au bagat banul in buzunar ! le
pretind sa colecteze si sa depoziteze ...azi maine sa returneze ...pe banii lor
echipamente si cartele de la numeroasele renuntari ... ce sa spun ...
tziganie curata ...in aceasi nota cu "grila" de mai sus !!!

RUSNACU
22-05-10, 20:56
cu canalele la liber ai dreptate la distribuitori nu pre ai dreptate lucrez cu ei de mult timp si nu e cum zici tu totul se face pe banii lor au ctr cu o firma de posta rapida in caz ca nu stiiai ori cum sunt varza la programe merg pe mana ta cu grila de programe:cheers: