PDA

View Full Version : Voice Ip



laleauaneagra
12-10-07, 11:50
www.nonoh.net


este o pagina web unde puteti trimite sms gratis in foarte multe tari incluzind romania deasemenea se pot face apeluri in romania pe mobil cu doar 5 centi minutul romania fix gratis si multe alte tari vezi in web.
ce trebuie sa faci este sa faci un cont gratuit cu ei si sa dispui de un telefon fix (preferibil) acest program funcioneaza pe baza VOICE IP si tu pui in prima casuta (your phone number) nr de telefon al tau preferibil fix ca sa nu taxeze iar in a dua casuta (destinacon phone numeber) pui numarul unde vrei sa sune
prima data va suna la telefonul tau (care lai introdus in prima casuta atentie nu taxeaza in cazul in care este fix)raspunzi astepti citeva segunde si va suna la celalat numar (numarul de destinatie care lai introdus in casuta a doua pe fixe este gratis) si cam atit
bafta si sa inrosim telefoanele

SA INCERCAM

valeriu
12-10-07, 21:01
www.nonoh.net


este o pagina web unde puteti trimite sms gratis in foarte multe tari incluzind romania deasemenea se pot face apeluri in romania pe mobil cu doar 5 centi minutul romania fix gratis si multe alte tari vezi in web.
ce trebuie sa faci este sa faci un cont gratuit cu ei si sa dispui de un telefon fix (preferibil) acest program funcioneaza pe baza VOICE IP si tu pui in prima casuta (your phone number) nr de telefon al tau preferibil fix ca sa nu taxeze iar in a dua casuta (destinacon phone numeber) pui numarul unde vrei sa sune
prima data va suna la telefonul tau (care lai introdus in prima casuta atentie nu taxeaza in cazul in care este fix)raspunzi astepti citeva segunde si va suna la celalat numar (numarul de destinatie care lai introdus in casuta a doua pe fixe este gratis) si cam atit
bafta si sa inrosim telefoanele

SA INCERCAM

Eu il am de vreo 2 luni si sint foarte multumit de el. Am facut un cont de 10 euro si am 120 de zile gratuit (pe fix) in vreo 25 nu stiu exact de tari si Romania . Dupa ce expira zilele gratuite te taxeaza cu 1 cent pe minut E foarte bun incercatil

laleauaneagra
13-10-07, 10:05
deci,de pe fix pe fix e gratis doar ca se aude un pic cu intarziere

Turku
15-10-07, 14:19
http://sateliti.org/showthread.php?t=1559
cred ca este mai rentabil si la fiecare final de acces este de ajuns sa iti faci alt acount cu alta adresa de email care o ai si vorbesti gratis pina te saturi

laleauaneagra
15-10-07, 19:48
poate asa o fi pe la voi mie imi cere credit