PDA

View Full Version : Taquilla 4 si 6 free ?!



cipcirip99
12-10-07, 08:12
Aseara am testat un soft nou pe Opticum 4100 C , soft care m-a dezamagit prin lipsa AU la N2 ! Dupa scanare singurele canale care erau deschise pe D+ erau Taquilla 4 si 6 , chestia ciudata era ca la info ele apar codate , dar fara chei valide introduse . Aceeasi chestie am patit-o si cu alt receptor !
Poate cineva sa-mi confirme sau infirme ca aceste doua canale sunt free ?
Multumesc !

dic_star79
12-10-07, 09:38
CIPCIRIP99 sunt codate verificate de mine!!

outcast
12-10-07, 11:04
:)
Aseara am testat un soft nou pe Opticum 4100 C , soft care m-a dezamagit prin lipsa AU la N2 ! Dupa scanare singurele canale care erau deschise pe D+ erau Taquilla 4 si 6 , chestia ciudata era ca la info ele apar codate , dar fara chei valide introduse . Aceeasi chestie am patit-o si cu alt receptor !
Poate cineva sa-mi confirme sau infirme ca aceste doua canale sunt free ?
Multumesc !
citeodata sunt necodate..

cipcirip99
12-10-07, 11:09
Inseamna ca are legatura cu trecerea la N3 in curand - probabil ca fac teste ! Stiu asta fiindca se mai intampla si la alte pachete cand fac schimbari .
Multumesc pentru promptitudine !

outcast
12-10-07, 11:37
nu cred ca e legat de n3....mai mult de propaganda...

cipcirip99
12-10-07, 11:56
Si totusi nu cred ca este neaparat propaganda , din cate stiam eu aproape trei sferturi din abonatii D+ au receptoare mediaguard - iar ceillalti au receptoare N2 deci sunt destul de curios cum vor face aceasta schimbare !

laleauaneagra
12-10-07, 12:05
pai simplu,vor lua ex lui FANTA tv looooooool

cipcirip99
12-10-07, 13:10
Daca e vorba de >>>> atunci trebuie sa mai asteptam . De fapt nici n-am chef sa-i scriu numele si nici sa-mi amintesc de el ......
Mai bine vorbim despre femei sau timpul probabil !

outcast
12-10-07, 13:21
Si totusi nu cred ca este neaparat propaganda , din cate stiam eu aproape trei sferturi din abonatii D+ au receptoare mediaguard - iar ceillalti au receptoare N2 deci sunt destul de curios cum vor face aceasta schimbare !

uite asa...
The change of cards will start at the 15th of October.
they predict 3 to 4 weeks maximum for every subscriber to have it.

on the week between the 5th and 11th of November all nagra2 d+ channels will gradually "die" .

on the 12th of November the complete "swap to nagra3" is predicted to be completed

celenhein
12-10-07, 15:06
Aseara am testat un soft nou pe Opticum 4100 C , soft care m-a dezamagit prin lipsa AU la N2 ! Dupa scanare singurele canale care erau deschise pe D+ erau Taquilla 4 si 6 , chestia ciudata era ca la info ele apar codate , dar fara chei valide introduse . Aceeasi chestie am patit-o si cu alt receptor !
Poate cineva sa-mi confirme sau infirme ca aceste doua canale sunt free ?
Multumesc !

Sunt FTA doar intre filme si primul minut de film, apoi sunt codate.

cipcirip99
12-10-07, 15:33
Eu iti spun ca aseara au fost free si cineva mi-a confirmat de asemenea ca erau free si asta in timpul filmului . In pauza dintre stiam si eu ca sunt free .

outcast
12-10-07, 15:49
Eu iti spun ca aseara au fost free si cineva mi-a confirmat de asemenea ca erau free si asta in timpul filmului . In pauza dintre stiam si eu ca sunt free .
au fost cite o taquilia citeodata si 10 ore free.

cipcirip99
12-10-07, 15:54
De fapt am postat fiindca am crezut ca softul testat are o problema , altfel topicul nu avea sens .
Nu are sens sa ducem acest topic la nesfarsit cu discutii de genul pro si contra . Nu suntem pe celalalt forum ....
Oricum va multumesc pentru cooperare !