PDA

View Full Version : Membri Sateliti.ro in real life :)



XVanish
14-02-07, 22:30
Nu stiu daca sunteti in asentimentul meu sau nu dar eu as vrea sa stiu cate ceva despre membrii acestui forum :D
Ma gandesc ca nu strica sa ne facem cat de cat o idee despre cei cu care povestim...

Incep eu :mrgreen:

Varsta: 26 ani, Sex: M
Locatie: Baia Mare, Romania (47.67*N - 23.58*E) :D
Tehnician IT & Stuff / Administrare si intretinere
Exp in domeniul SAT: n00b !

Cam asta ar fi in mare... suficient cat sa ne facem o idee...
__________________________________________________
Post editat de administrator. Baietii au dreptate.

skycleaner
15-02-07, 02:10
Eu zic ca e mai prudent sa-ti schimbi datele problemei. Sa fii prea sincer cu altii s-ar putea sa doara. Sunt cu 14 ani mai mare ca tine si crede-ma ca stiu ce vorbesc. Te vad baiat superistet si admir asta, insa din cate imi amintesc eu pe rdi a fost un caz de mititica... in fine e decizia ta daca vrei sa-ti dai numele si alte date personale. Eu am fost de foarte multe ori interpelat chiar si pe messenger, de diferiti indivizi care incercau sa am traga de limba. Ramane la latitudinea ta. Desi la inceput m-ai enervat, am realizat ca esti un potential si ar fi pacat. Mai ales ca esti din Baia-Mare, locul unde, candva, am facut o parte din armata. L-am avut coleg pe bateristul trupei Jais din Timisoara...
...experienta in sateliti??? din "90 incoace...in antene de orice fel de cand am facut mustati!

outcast
15-02-07, 10:58
skycleaner are dreptate...nu cred ca e o idee buna.....

Snow
15-02-07, 11:23
de aceeasi parere sunt si eu

-minus
15-02-07, 13:14
Subscriu si eu la cele de mai sus afirmate de colegii mei!Spaniolul :wink:

XVanish
15-02-07, 18:07
Cu 1 singur google search se pot afla multe... deex: http://www.ripe.net/whois ... daca cineva chiar vrea sa iti faca rau iti poate face pt ca te gaseste relativ repede... iar daca e o societate sau cineva din domeniul public nu ai cum sa scapi oricum... intotdeauna am mers pe ideea ca daca iti vezi de treaba si nu creezi probleme e ok... acum intr-un fel aveti si voi dreptate... oricum eu nu am ce ascunde... nici nu am de ce sa ma tem... dar cum se zice: u never know :roll:

Printre altele sunt si un mare devorator de forumuri si cunosc aceste probleme si am vazut multe cazuri de genul... dar sincer sa fiu am mizat intotdeauna pe instinct... in cazul de fatza (ma refer la acest forum) nu vad dc as avea ceva de ascuns... pt ce? niste key si cateva smekerii care oricum le gasesti oriunde? in fine... inca mai merge zicala: traim in Romania...

Multumesc pentru sfaturi... ms vid3o pt edit...

staric
15-02-07, 18:12
Iti spun sigur ca:
Jerca Vodusek Staric
NU sunt eu
P.S. Dar sa stii ca ai dreptate.Cu un pic de cafea cu...apa si o tigara afli totul.
P.P.S.
Chear credeti ca EI nu stiu,dar de ce sa le usuram munca!!!!