PDA

View Full Version : vedeti acest videoclip interesant este vorba despr



kcrysty
28-12-09, 23:16
http://www.1tvbacau.ro/video/Tepe-de-sărbători--v1322.html

kcrysty
28-12-09, 23:19
e vorba aici de digi tv bacau

laleauaneagra
29-12-09, 00:21
eu tot ii spun la nasu meu el fiind in italia sa vb in ro sa rezolve problema ca parca l vad vreo luna fara tv dar el n are treaba:clap:

kcrysty
29-12-09, 09:21
daca pana la urma nu creste puterea semnalului sau sa faca altceva ca sa se vada si pe vreme rea or sa planga astia de la digitv dupa clienti

delta2k2
29-12-09, 10:15
De unde să mai crească puterea semnalului ? Poate doar daca vor trece pe un nou transponder sau şi mai bine ... pe alt satelit.

Nesimţirea şi bătaia de joc la adresa "amăraţilor care plătesc" se regăseşte peste tot , nu sunt ei nici primii şi nici ultimii care-şi dau in petec.

Oricum , să te joci cu bieţii oameni tocmai de Crăciun mi se pare mare prostie.



.

dagos
29-12-09, 10:27
...dupa parerea mea, cei de la Digi si-au dat in petec acum de sarbatori cu graba de a schimba cartelele pentru preconizata trecere pe N3 din Ianuarie. Problema este alta. Dupa cate am observat in film, ei au trimis cartelele noi prin posta, iar cum merge posta de sarbatori...poate la anul isi primesc oamenii cartelele noi. Dar dupa aceea v-a incepe calvarul, la imperecherea cartelelor cu conservele lor. Daca ai noroc si merge din prima in maximum ora vezi la TV, daca nu, suni la relatii clienti si in maximum 72 de ore se rezolva problema. Asa au ei "specificatiile". Aici in TM, au procedat altfel, cand te-ai dus sa platesti abonamentul, ti-au pus in brate noile cartele, pe cele vechi trebuind sa le trimiti prin posta, neavand nici o confirmare ca le-au primit. Dealtfel, cam toti operatorii sunt asa...