PDA

View Full Version : DIGI TV ROMANIA FROM THOR.doc



-minus
14-02-07, 08:36
Asta a aparut azi pe crosat! :D Hellooooooooooooo.........


Can't do enybody something for DIGI TV
romanian pachet from THOR??????????
:D Spaniolul :wink:

ss2-user
14-02-07, 08:41
Oamenii intreaba dar nimeni din afara nu e interesat. Noi trebuie sa facem ceva. (cei ce au scule)

-minus
14-02-07, 09:01
Am postat si pe rdi sa vedem cit rezista :D sper sa nu napirleasca de tot blanosul :D Spaniolul :wink:

outcast
14-02-07, 09:58
ai postat pe rdi? esti belea!!!!!!

-minus
14-02-07, 10:21
ai postat pe rdi? esti belea!!!!!! inca mai e la sectiunea romina topicul ;new pe crosat. dar deja blanosul a sters ce era mai inportant si a bagat .....Spaniolul :wink: adica;looooooooooooo.........
*
*
Can't do enybody something for*
*
daca si pe crosat a aparut....Spaniolul

gymi
14-02-07, 16:59
Mi se pare mie sau erai convins ca v-a fi sters? :lol:

-minus
14-02-07, 17:28
Mi se pare mie sau erai convins ca v-a fi sters? :lol: pina acum mia sters toate topicurile care nu-i conveneau,acum e prima data cind mil face franjuri :D e si asta ceva nu?Spaniolul :wink: PS. da eram convins ca va disparea si asta ca multe altele ale caror numar nici nul mai cunosc.Spaniolul :wink:

outcast
14-02-07, 17:29
nu la sters?! asta chiar e ceva nou..

skycleaner
14-02-07, 19:58
nu l-a sters ca nu era o tentativa...ia sa fi pus ceva key chiar si fake... :D

-minus
14-02-07, 20:32
nu l-a sters ca nu era o tentativa...ia sa fi pus ceva key chiar si fake... :D Culmea e ca tot ceea ce mia sters pina acum nu a avut legatura cu keyle pt.gigi,erau pur si simplu topicuri despre dezavantajele receptiei programelor digi incepind de la receiver,antena,lnb,servicii de asistenta,comparatii cu alte dth-uri,etc.de asta ma mir ca pe asta nu la sters :?: tocmai cind ma obisnuisem cu disparitiile topicurilor :D Spaniolul :wink: