PDA

View Full Version : SONDAJ



Snow
11-02-07, 23:06
Am sa va rog sa-mi raspundeti la urmatoarele intrebari:
-ce receptor folositi?
-considerati ca unul din receptoarele existente ar trebui sa fie pus la sticky?
-receptorul care va intereseaza cel mai tare la ora actuala, este...?

-minus
12-02-07, 00:01
Sa incep eu; ECHOLITE 790,INTERVISION T300 analogic,KAON 100-FOCUSS,coship-DOLCE,astea le am,ce vreu? dream 500S si SS2,ce merge pus sus? pai receptorul care e cel mai cautat ca nr.de topicuri,e o sugestie nu o afirmatie :lol: Spaniolul :wink:

outcast
12-02-07, 01:45
homecast 5101 hdtv......

XVanish
12-02-07, 22:31
Nu ma pricep la cele externe... pt mine Skystar2 rev 2.6D rocks... si banuiesc ca nu sunt singurul cu aceeasi parere...

Dupa mine ar trebui trecute la Sticky receptoarele care au revolutionat cat de cat in domeniu si care merita toata atentia... sa vedemn ce spun expertii :mrgreen:

Snow
16-02-07, 01:56
despre skystar si eu sunt foarte incantat de ea, dar are un topic aparte.
am facut acest sondaj deoarece vroiam sa stiu ce va intereseaza pe voi, despre ce receptoare ati vrea sa stiti mai multe. n-are rost sa va aduc informatii despre lucruri care nu prezinta nici un interes pentru voi.

dic_star79
16-02-07, 21:57
Pai pe cel mai tare din parcare care scoate fum cand se incinge mai tare adica cel de


la GIGI :( Mama lor cu recp lor cu tot :twisted: :evil: :twisted: Si
vreau sa mi iau echosmart DSB790 spuneti este bun la a mai decoda ceva la ora asta

Snow
16-02-07, 22:27
Pai pe cel mai tare din parcare care scoate fum cand se incinge mai tare adica cel de


la GIGI :( Mama lor cu recp lor cu tot :twisted: :evil: :twisted: Si
vreau sa mi iau echosmart DSB790 spuneti este bun la a mai decoda ceva la ora asta
din pacate nu te pot ajuta prea mult cu hyundaiul de la digi, mai mult decat face nu-i poti face. despre 790, e bun la cat dai pe el. intra la topicul dedicat receptorului si o sa afli ce te intereseaza

me1960
17-02-07, 00:39
Pai pe cel mai tare din parcare care scoate fum cand se incinge mai tare adica cel de


la GIGI :( Mama lor cu recp lor cu tot :twisted: :evil: :twisted: Si
vreau sa mi iau echosmart DSB790 spuneti este bun la a mai decoda ceva la ora asta


sal ,incearca sa faci un efort financiar si ia-ti Dreambox , nu vei regreta ,i-si merita din plin banii . Multa Bafta .