PDA

View Full Version : Discutii...



skycleaner
03-09-07, 21:45
wow a ajuns digi tv la fel de cunoscut ca D+ ata de multe fisiere cu key apar peste tot...

/mutate de XVanish - ca sa nu exageram dincolo cu offtopic-ul...

Turku
03-09-07, 21:56
wow a ajuns digi tv la fel de cunoscut ca D+ ata de multe fisiere cu key apar peste tot...

Problema e ca este mai de marca DIGI decat D+,nu vezi se schimba de 4,5 sau chiar mai multe ori pe zi key-urile,pe cand la D+ apare de 2 ori pe zi .Dupa-amiaza si seara.
Trebuie sa ne mandrim ca avem ceva ce este cautat.
Dar problema este alta dece nu se bate lumea pe MAX ca este viacces si este mai simplu.
:drinks: :drinks:

dic_star79
03-09-07, 22:18
Pt ca nea gigi este mare si tare este mega operatorul cel breaz din SE Europei!!!!!!!!

Imparatul
03-09-07, 22:50
Oare merg si pe octagon receiver?nici eu nu stiu cum sa pun key in receiver astazi am vazut numai key in fatza ochilor cred ca la noapte visam key:gathering:

trid_ovi
03-09-07, 23:00
Iarasi au schimbat key-le?

Bai dar stau peste program sau si-au luat jucariile acasa :goof: :goof:

outcast
03-09-07, 23:00
:band: is disperati....:band:

paulino
03-09-07, 23:00
Lovitura mortala pentru Digi va fi aparitia softului de AU...
Ceea ce se intimpla acum este un joc de-a soarecele si pisica...

Satwien
03-09-07, 23:07
Daca incercati sa cautati key de jiji pe Google o sa cadeti pe spate, au fost preluate de site-uri si din Australia

http://www.google.com/search?hl=en&safe=off&q=digitv+keys

sunt 213.000 de referinte ...

XVanish
03-09-07, 23:21
Daca incercati sa cautati key de jiji pe Google o sa cadeti pe spate, au fost preluate de site-uri si din Australia

http://www.google.com/search?hl=en&safe=off&q=digitv+keys

sunt 213.000 de referinte ...

Mda, chiar ma uitasem si eu aseara... acum vad ca e teroare :D

mm7163
03-09-07, 23:30
Ceea ce se intimpla acum este un joc de-a soarecele si pisica...
Ma mir cum de se preteaza "marele dth" la jocu asta tampitzel..."natz-i-o tzie, da-mi-o mie". Odata gasita una, va fi gasita si urmatoarea...

dragsat
03-09-07, 23:31
Daca Nu Puneti Chei Aici Va Simtiti Rau??

Ce Nu Intelegeti??

dragsat
03-09-07, 23:38
Lovitura mortala pentru Digi va fi aparitia softului de AU...
Ceea ce se intimpla acum este un joc de-a soarecele si pisica...

pai daca nu ma insel exista...ca apar imediat cheile. pacat ca sunt uploadate pe tot mapamondul

Bubiec
03-09-07, 23:42
masurat la mine.... Circa 20 de minute durat, dela inchis... pin-la deschis.:oops:
Oare se poate.... ceva mai repede...? :donatello: Scuze bis...

dragsat
03-09-07, 23:43
mai repede ce? sa schimbe mai repede cheia:)))

dudusaltan
03-09-07, 23:47
Maestre XVanish m-am grabit sa pun cheia si am nimerit pe ambele sectiuni.
Vad ca deja vor mai repede.
Scuze

p_ionel
03-09-07, 23:48
Oare ori sa ne lase in pace in noaptea asta.....ca prea sunt disperati.
Oare nu-si dau seama ca ce nu vroiau sa se intample s-a intamplat....

Imparatul
03-09-07, 23:49
Nea gigi vrea sa faca cu noi noapte alba ce vam spus in cteva ore schimba iar eu cred ca astia isi primesc salariul schimbind la chei sint curios daca merg cheile AU postate de Eugennico Si pt spionu de la gigi lasate pagubas ca ai sa intri in pensie prematura cu dejetele de atit butonat sichimat la chei si pina la urma o sa descoperim si AU si ai sa faci asa:agresiv: sau asa:comp: si noi vom face asa:cheers: si asa:drinks: si asa:gathering:

Bubiec
03-09-07, 23:56
dudu-le fac si eu misto de cei dela jiji. Pai baietzi se chinuie sa schimbe cheiutza
si ea apare timp de sub 20 minute public? Heheee...hee..:gathering:

esti chiar din TL sau imprejurimi..... am fost o bucata buna de timp in TL.

Bubiec :)

colegu
03-09-07, 23:58
viaalz2.0 nu e bun ptr via2.5. apropo ce stiti? acest site a fost banat pe reteaua rds din cauza lui gigi?asa mi-a zis un amic

Intradevar acest site si altele in care apareau key sau softuri care decodeaza digi au fost banate de pe reteaua rds am incercat si de pe alte doua conexiuni rds este o rusine ce se intampla! La inceput am crezut ca este cazut site-ul dar in final am incercatreusit sa intru cu un proxy!!
http://proxy.org/

XVanish
03-09-07, 23:58
Maestre XVanish m-am grabit sa pun cheia si am nimerit pe ambele sectiuni.
Vad ca deja vor mai repede.
Scuze

Stai linistit ca nui stres... doar ca vezi tu cum e sa tot faci curat... te mai si saturi ;) Ordinea tot trebuie pastrata... iar cum momentan suntem "pe val"... si se pare ca acum s-a nimerit sa fiu si singur la moderat...


Nea gigi vrea sa faca cu noi noapte alba ce vam spus in cteva ore schimba iar eu cred ca astia isi primesc salariul schimbind la chei sint curios daca merg cheile AU postate de Eugennico Si pt spionu de la gigi lasate pagubas ca ai sa intri in pensie prematura cu dejetele de atit butonat sichimat la chei si pina la urma o sa descoperim si AU si ai sa faci asa:agresiv: sau asa:comp: si noi vom face asa:cheers: si asa:drinks: si asa:gathering:

Simpatic post :D "asa... si asa... si asa" :D

/sry de offtopic

dudusaltan
03-09-07, 23:58
Stau la 20 minute de Tulcea.Exact cat trebuie sa mearga GIGI iar.
Si asta e offtopic.oops

XVanish
04-09-07, 00:01
Intradevar acest site si altele in care apareau key sau softuri care decodeaza digi au fost banate de pe reteaua rds am incercat si de pe alte doua conexiuni rds este o rusine ce se intampla! La inceput am crezut ca este cazut site-ul dar in final am incercatreusit sa intru cu un proxy!!
http://proxy.org/

Singurul lucru de care imi pare rau e ca sunt destui care nu pot intra... sunt multi care nu le au cu pc-urile sau cred ca forumul e off...

/le: fac eu curat dimineatza... ca am dat-o si eu la greu in offtopic...

Bubiec
04-09-07, 00:05
dud....poate nen-tilnim la vara cind merg in delta la letea...:)
nuti ajunge 20 min. 10 dus 10 ntors....:drinks:

armand25
04-09-07, 00:24
ma intreb care e substratul acestei chestii cu key-le digi . o fi doar pasiune ? sau exista si ceva interese la mijloc ? de la digi sau de la concurenta . de ce oare D+ si altii nu iau masuri serioase si perpetueaza situatia de atat timp ? pe mine a inceput sa ma plictiseasca joaca asta .mai ales ca din chestia asta nu casigam nimic . sunt convins ca fiecare dintre noi care citim forumurile si stim sa gasim pe net si sa introducem niste key ne putem permite sa platim amaratul ala de abonament. maine o sa duc inapoi echosmartul ....

dudusaltan
04-09-07, 00:33
Eu am 1 abonament Digi si unul Max.Asta nu inseamna ca voi renunta la unul din ele.Asta este un hoby si o provocare(am Digi din Ianuarie 2005 cand se cumpara totul).Si nu cred ca cei ce stiu sa bage key si soft in receptoare vor renunta la subscriptia oficiala.

XVanish
04-09-07, 00:36
Eu am 1 abonament Digi si unul Max.Asta nu inseamna ca voi renunta la unul din ele.Asta este un hoby si o provocare(am Digi din Ianuarie 2005 cand se cumpara totul).Si nu cred ca cei ce stiu sa bage key si soft in receptoare vor renunta la subscriptia oficiala.

Tocmai... asta nu reusesc sa inteleg eu... dc fac atata valva pt ca lovitura financiara pt ei e minora...

dudusaltan
04-09-07, 00:44
Pentru RCS este minora dar pentru altii poate nu.Outcast parca spunea citez:
asta e adevarul gol golut....daca sunt key la gigi cine mai vrea linii?..nimeni...

XVanish
04-09-07, 00:52
Mda... bine a zis...

claudiu
04-09-07, 07:33
lovitura nu e chiar minora. Nu cei care vad in sharing sau care au receptoare patchuite sint problema ,problema sint abonatii ,si nu putini la numar ,care nu mai platesc factura,platesc la "baiatu' cu laptopu' si care baga si programe in plus peste alea de le aveau".

silvester
04-09-07, 09:30
Sunt disperati rau astia de la Gigitv.Acasa am internet de la RDS si nu mai pot intra pe acest forum si nici pe sat-key.org.Noroc ca la:D servici am Romtelecom.:D

Sedan
04-09-07, 09:33
Sunt disperati rau astia de la Gigitv.Acasa am internet de la RDS si nu mai pot intra pe acest forum si nici pe sat-key.org.Noroc ca la:D servici am Romtelecom.:D

Se confirma, site-ul a fost banat de catre RDS. Insa exista solutii si pentru asta. Daca nu, forza romtelecom!

trid_ovi
04-09-07, 09:48
Sunt disperati rau astia de la Gigitv.Acasa am internet de la RDS si nu mai pot intra pe acest forum si nici pe sat-key.org.Noroc ca la:D servici am Romtelecom.:D

te poti folosi de http://proxy.org/ ca sa ai si acasa (manual de utilizare http://www.home.zonnet.nl/roberthoenselaar/ProxyTutorialForAnonymity.html)

outcast
04-09-07, 09:58
Sunt disperati rau astia de la Gigitv.Acasa am internet de la RDS si nu mai pot intra pe acest forum si nici pe sat-key.org.Noroc ca la:D servici am Romtelecom.:D
e legal asa ceva?pai platesti ca sa nu poti accesa ce vrei tu? pariu pe orice ca e ILEGAL!

XVanish
04-09-07, 10:10
e legal asa ceva?pai platesti ca sa nu poti accesa ce vrei tu? pariu pe orice ca e ILEGAL!

Asa ma gandesc si eu...

ripper
04-09-07, 10:16
nu a sunat nimeni la RDS sa reclame ca nu se poate accesa site-ul ?
As fi curios ce raspuns oficial ar da.

XVanish
04-09-07, 10:24
Eu oricum o sa sun putin mai tarziu...

f11
04-09-07, 10:24
e legal asa ceva?pai platesti ca sa nu poti accesa ce vrei tu? pariu pe orice ca e ILEGAL!

Este chiar mai trist:(
Este ingradita libera circulatie a informatiei samd...drepturile omului ...constitutia romaniei...
Cenzura unor nesimtiti ce se cred stat in stat...
Oricum nu-i i9ntereseaza pentru ca fraierii platesc abo. si ei platesc amenzi...si fac ce vor.
Asta inseamna monopol...

f11

outcast
04-09-07, 10:36
ma intreb care e substratul acestei chestii cu key-le digi . o fi doar pasiune ? sau exista si ceva interese la mijloc ? de la digi sau de la concurenta . de ce oare D+ si altii nu iau masuri serioase si perpetueaza situatia de atat timp ? pe mine a inceput sa ma plictiseasca joaca asta .mai ales ca din chestia asta nu casigam nimic . sunt convins ca fiecare dintre noi care citim forumurile si stim sa gasim pe net si sa introducem niste key ne putem permite sa platim amaratul ala de abonament. maine o sa duc inapoi echosmartul ....
..nu exista masuri..acum.
keyle la d+ apar inainte sa se schimbe!

Sedan
04-09-07, 10:36
Este chiar mai trist:(
Este ingradita libera circulatie a informatiei samd...drepturile omului ...constitutia romaniei...
Cenzura unor nesimtiti ce se cred stat in stat...
Oricum nu-i i9ntereseaza pentru ca fraierii platesc abo. si ei platesc amenzi...si fac ce vor.
Asta inseamna monopol...

f11


Sunati la 930 si comandati ClickNet. Mai ales ca au dublat vitezele acum.

laleauaneagra
04-09-07, 11:54
e legal asa ceva?pai platesti ca sa nu poti accesa ce vrei tu? pariu pe orice ca e ILEGAL!

eu orcum am sa stau "putin" de vorba cu ei

-minus
04-09-07, 15:00
eu orcum am sa stau "putin" de vorba cu ei

Man puneti klicnet e belea rau eu il am din decembrie 2006 si pot spune ca am avut numai bucurii din partea lor,micsorari de abonamente,mariri de viteza etc,nu mai sta pe ganduri e SUPER CLIKNET!!

laleauaneagra
04-09-07, 15:04
Man puneti klicnet e belea rau eu il am din decembrie 2006 si pot spune ca am avut numai bucurii din partea lor,micsorari de abonamente,mariri de viteza etc,nu mai sta pe ganduri e SUPER CLIKNET!!

te cred.am sa fac pana la urma asa ceva dar sant curios ce o sa zica magari astia.mooo credeti-ma am niste draci ca nu pot sa cred ca se intampla asa ceva

-minus
04-09-07, 15:17
te cred.am sa fac pana la urma asa ceva dar sant curios ce o sa zica magari astia.mooo credeti-ma am niste draci ca nu pot sa cred ca se intampla asa ceva

Man,traim in Ro,la noi totul e posibil......