PDA

View Full Version : Extaz acidulat



tickytrip
18-08-09, 21:22
Tot ceea ce se intampla in Digi tv mi se pare absolut normal/Un dth care se respecta are canale tv -inclusiv proprii -pentru toate gusturile.Sunt unii care cred ca se face o favoare-mie abonatului cu 2 abo Digi-introducerea ultimelor canale.Am abonamente platesc deci trebuie sa faceti ce trebuie pentru a dezvolta si consolida baza de abonati.Asa ar trebui sa faca si celelalte dth autohtone,nu sa fie surprinse de miscarile concurentei si sa ramana paralizate.
Digi tv se lauda ca este cel mai mare dth-asta obliga.
Nu vad nicio favoare in introducerea ultimelor canale si nu m-ar surprinde o eventuala crestere a abonamentului .
Nu am niciun fel de extaz acidulat pentru ca am cumparat echipamentele si am achitat integral abonamentul,in avans pe trei luni.
Atat.

dan2000
19-08-09, 00:28
bine, si? nu reusesc sa inteleg nicicum rostul acestui post...

tickytrip
19-08-09, 21:53
am citit extazul de pe forumul acidulat,mai ca au cazut cu totii pe spate din cauza schimbarilor digi tv-mie mi se par normale pentru un dth pan-european-asa trebuie sa arate ca si grila.Sper de la anul sa treaca si la calitatea imaginii.
PS
1 Stiu o firma care pentru a se vinde foarte bine a facut investitii masive- si i-a reusit .
2 Nu inteleg paralizia celorlalte dth-uri iar aici vorbesc de cei ce au supercompanii in spatele lor

iaro
20-08-09, 18:55
nu vor sa mai investeasca niciun leu in dezvoltarea grilelor de programe, ci se orienteaza tot mai des catre majorarea abonamentelor (ex: Dolce, Boom)