PDA

View Full Version : Intrebare de incepator la digi



danutzu_cj
22-08-07, 23:30
merge digi pe strong 4155 evo daca se pune patchul concord v106. din cate am vazut acel patch este pt D+ care este codat in nagra 2. nu sariti pe mine ca sunt incepator

zmeura
23-08-07, 01:40
Nu..........

armandino
23-08-07, 09:34
merge .... iei decodoru ... il conectezi la calculator .... iei niste key actualizate (circulare de 17. 18. 20. 10. 13 si ce mai ai si tu prin casa ) , deschizi carcasa ... le arunci acolo ... si il bagi in priza !:comp:

in primele secunde va iesi un fum albastru .... asta inseamna ca DIGI e pe aproape .. mai precis ca iti vei face un abo la conserva lor :):tv:

Stima :D

danutzu_cj
23-08-07, 10:15
merge .... iei decodoru ... il conectezi la calculator .... iei niste key actualizate (circulare de 17. 18. 20. 10. 13 si ce mai ai si tu prin casa ) , deschizi carcasa ... le arunci acolo ... si il bagi in priza !:comp:

in primele secunde va iesi un fum albastru .... asta inseamna ca DIGI e pe aproape .. mai precis ca iti vei face un abo la conserva lor :):tv:

Stima :D
Ce raspuns inteligent mi-ai dat:lol:

staric
23-08-07, 10:48
Nu te supara ... mai radem si noi , iar raspunsul ti la dat @zmeura. Eu, ca sunt mai optimist, asi adauga la acest raspuns un "INCA..."

danutzu_cj
23-08-07, 11:29
Nu te supara ... mai radem si noi , iar raspunsul ti la dat @zmeura. Eu, ca sunt mai optimist, asi adauga la acest raspuns un "INCA..."
Fi te rog mai explicit ce are in plus digi fata de D+?

outcast
23-08-07, 12:53
Fi te rog mai explicit ce are in plus digi fata de D+?
nu are nimic..e aceeasi rev,insa nu prea sunt key...vorba lui staric.. inca!
:gathering:

Turku
23-08-07, 16:19
Fi te rog mai explicit ce are in plus digi fata de D+?

Sant mai multe chesti.
1 Digi se vede doar cu abonament si share cu gbox
2.D+ se vede si cu abonament si cu key-uri si chiar cu gbox share.
Iar in privinta glumelor stai linistit nu te alarma.Si POPA in biserica mai rade cateodata nu este sfant sa nu rada.
Alta chesti nu te mai lua dupa alte forumuri de ceea ce zic de digi tv.Fi sigur ca daca era ceva se publica demult pe forum aici.

danutzu_cj
23-08-07, 17:14
Sant mai multe chesti.
1 Digi se vede doar cu abonament si share cu gbox
2.D+ se vede si cu abonament si cu key-uri si chiar cu gbox share.
Iar in privinta glumelor stai linistit nu te alarma.Si POPA in biserica mai rade cateodata nu este sfant sa nu rada.
Alta chesti nu te mai lua dupa alte forumuri de ceea ce zic de digi tv.Fi sigur ca daca era ceva se publica demult pe forum aici.
Merci de raspuns:drinks:

outcast
23-08-07, 18:46
Sant mai multe chesti.
1 Digi se vede doar cu abonament si share cu gbox
2.D+ se vede si cu abonament si cu key-uri si chiar cu gbox share.
Iar in privinta glumelor stai linistit nu te alarma.Si POPA in biserica mai rade cateodata nu este sfant sa nu rada.
Alta chesti nu te mai lua dupa alte forumuri de ceea ce zic de digi tv.Fi sigur ca daca era ceva se publica demult pe forum aici.
....digi se vede si cu keys....

Turku
23-08-07, 20:14
daca tu le vezi cu key,dece nu le pui la bataie aici sa vada si alti.Vrei sa vezi doar tu?:drinks:

outcast
23-08-07, 20:25
daca tu le vezi cu key,dece nu le pui la bataie aici sa vada si alti.Vrei sa vezi doar tu?:drinks:
pai este un topic de key valide la digi tv.momentan nu sunt key valide dar vor fi..eu personal am vazut digi cu diablo..eu nu am gbox.

Turku
23-08-07, 22:25
si cand mai apare ma anunti si pe mine ca vreau sa vad si eu