PDA

View Full Version : Sfat achizitie receiver



antaeus
23-06-09, 21:46
Salut,

Nu stiu ce receiver sa aleg intre un Opticum 7100 C - 1CI sau un Echosmart 771S HQ sau un Opticum 4100 C pentru a vizualiza gigi tv cu subtitrare. Cheile vreau sa le introduc din telecomanda.
Sunt ok aceste receivere ? Daca nu, ce imi recomandati ?

Multumesc.

dan2000
23-06-09, 21:51
eu zic sa-ti faci abonament. ai un singur post si asta provocator!

andres
23-06-09, 22:14
Salut,

Nu stiu ce receiver sa aleg intre un Opticum 7100 C - 1CI sau un Echosmart 771S HQ sau un Opticum 4100 C pentru a vizualiza gigi tv cu subtitrare. Cheile vreau sa le introduc din telecomanda.
Sunt ok aceste receivere ? Daca nu, ce imi recomandati ?

Multumesc.

Dreambox 500S sau clona lui-optibox,le gasesti aici;
http://www.elstar.ro/?page=shop/browse&category_id=76ee52a54ff98451fe952df9f85d474b

antaeus
23-06-09, 22:15
Multumesc frumos pentru raspuns.

otheitis
23-06-09, 22:18
Singur postezi cu doi diferite user?

cipryDXfeed
23-06-09, 22:18
Eu zic sa-ti cumperi un echosmart 792 daca ai o conexiune la internet :drinks:

dan2000
23-06-09, 22:26
in primul rad ca acum ceva timp in urma @spaniolul se certa cu un user nou care postase ceva de genul asta ca trebuie sa dai buna ziua intai si apoi sa ceri ceva. nu ma mira sa fie tot el,rasfoind azi prin ariva am gasit un post al lui @andes care ii lua aparerea lui @spaiolul... cand am spus ca @andres si @spaniolul sunt unul si acelasi user a spus ca ma insel. dar se poate sa fie un hacker nebun cum a fost si engezul ala cu boom care folosea mailul lui spany...

si ca sa revin ontopic omul nu are idee de receptoare dar stie de key si subtitrari, si marmota....

Snow
23-06-09, 22:29
Sincer, abia astept sa treaca digi in n3. Cu ocazia asta raman doar adevaratii pasionati. Daca tot cumperi dreamul, fa-ti si un abo la un dth. Sa-l folosesti barem la adevarata lui valoare.


ps: sa inteleg din semnatura lui andres ca avem de-a face cu o clona?

otheitis
23-06-09, 22:35
Nu are ce sa face....Nu il baga in seama cineva si incepe cu prostie!Vezi vecinii au arata drumul spre usa.....


ps De ce nu faci un forum singur?si pune si Ads google...dupa face o gramada de users clone si da click la publicitate!!!Macar asa o sa castigi si ceva dollar...aici pierzi pe timpul tau cu smecherii asta!

horatyu
23-06-09, 23:56
Salut,

Nu stiu ce receiver sa aleg intre un Opticum 7100 C - 1CI sau un Echosmart 771S HQ sau un Opticum 4100 C pentru a vizualiza gigi tv cu subtitrare. Cheile vreau sa le introduc din telecomanda.
Sunt ok aceste receivere ? Daca nu, ce imi recomandati ?

Multumesc.

aici intreaba doar despre echosmart , despre alte receptoare intreaba la alta sectiune
A aparut si Echosmart HD si o sa mai apara unul HD mai sofisticat, unde telecomanda nu e de ajuns
daca citesti acest forum sau macar aceasta sectiune nu cred ca ai nevoie de raspunsuri la aceste intrebari

offtopic....despre Gigi ... nu stim mai nimic , doar ce apare pe la televizor si ca a ajuns europarlamentar si ca o sa faca o televiziune Gigi tv sau Becali Tv
Gigi este unul mare pe la Steua Bucuresti ,
keyle care sunt? cele de 13 si de 17 ?:comp: