PDA

View Full Version : ce satelit ma sfatuiti



alex09
17-06-09, 23:09
:tv: azi am facut rost de o antena ceva mai mare ca actuala de la digi....si vreu sa o regelz maine....ce satelit ma sfatuiti in afara de 1w si 13E.....ce pachete mai merg...sau mai multe programe..ca sa mearga pe echo meu

otheitis
17-06-09, 23:14
Daca stii Germana pe 19.2E Daca stii Engleza pe 28.2E,daca stii Turca 42E...

:cheers:

alex09
17-06-09, 23:17
ms o sa incerc 28.8E caci ma descurc un pic cu engleza....

cipryDXfeed
17-06-09, 23:18
Si cu un motor h-h se rezolva totul:)

vladcarama
17-06-09, 23:27
Depinde shi cat e de mare antena, ca sa ai shi Thor 1W shi 28 E pe aceeashi antena!!!??? Dar cu motor vor merge toate...

darknight
17-08-09, 15:07
:tv: azi am facut rost de o antena ceva mai mare ca actuala de la digi....si vreu sa o regelz maine....ce satelit ma sfatuiti in afara de 1w si 13E.....ce pachete mai merg...sau mai multe programe..ca sa mearga pe echo meu
ai ceva variante
5e akta cu balariile lor si desigur star tv un post foarte fain de muzica(is meloman inrait :D)
16e niscaiva romanestimai multe si cate posturi ok sa zicem
4w daca iti place tvr ai la greu =)))))))) i-as desfinta(parerea mea)
in rest alege si tu www.kingofsat.com (http://www.kingofsat.com) asta si in functie de antena ta desigur
personal tot amaratu de13e pentru mediaset ti-l recomand si eventual 1w
asa de jiji :))
SFAT daca tot o ai experimenteaza joaca-te:comp: vezi si tu una alta ca vb aia teoria ca teoria da practica ne baga in faliment :horse:
nu uita sa faci rotatia la lnb o sa vezi diferente enorme acu depinzand si de lnb :)
Bafta:drinks:

PE ECO TAU MERE ORICE DACA E "GADILAT" CUM TRE mai multe nu zic sunt cuminte:dance: